7-34 1088 Про закріплення земельної ділянки на праві постійного користування за сектором культури і туризму Житомирської райдержадміністрації Житомирської області

 

герб

 У К Р А Ї Н А
ЖИТОМИРСЬКА РАЙОННА РАДА
РІШЕННЯ №1088
(тридцять четверта сесія сьомого скликання)

від  «30» липня 2020 р.
Про закріплення земельної ділянки на
праві постійного користування за сектором

культури і туризму Житомирської
райдержадміністрації Житомирської області

Керуючись статтями 43, 60 та пунктом 10 Прикінцевих та перехідних положень  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Земельним кодексом України, Положенням про порядок управління об'єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, затвердженим рішенням 20 сесії районної ради 6 скликання від 27.11.2013 р. №416, зі змінами та доповненнями, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань розвитку агропромислового комплексу, земельних відносин та екології від 23.07.2020р.,  районна рада

ВИРІШИЛА:

1.  Закріпити на праві постійного користування за сектором культури і туризму Житомирської райдержадміністрації Житомирської області (код ЄДРПОУ 02227736) земельну ділянку, що належить до спільної власності територіальних громад сіл та селищ Житомирського району, за адресою: Житомирська область, Житомирський район, с. Троянів, вул. Войтицького, 11, кадастровий номер: 1822087600:02:002:0617, площа 0.0935 га, категорія земель: «Землі житлової та громадської забудови», цільове призначення: «Для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування».

2.  Завідувачу сектору культури і туризму Житомирської райдержадміністрації Житомирської області Литвиненко А.В. у встановленому законодавством порядку зареєструвати право постійного користування земельною ділянкою, вказаною у п.1 цього рішення, оприбуткувати її та про виконання рішення повідомити Житомирську районну раду.

3.   Контроль за цільовим та ефективним використанням земельної ділянки, визначеної у п.1 цього рішення, покласти на сектор культури і туризму Житомирської районної державної адміністрації Житомирської області (код ЄДРПОУ 02227736).

4.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань розвитку агропромислового комплексу, земельних відносин та екології.

5.  Це рішення складено у двох примірниках, які мають однакову юридичну силу, один з яких зберігається у Житомирській районній раді, другий  - у державного реєстратора.

Заступник голови районної ради                                                                                  В. СТАХ

 

Ви тут: Головна Документи VII скликання Рішення сесій 7-34 1088 Про закріплення земельної ділянки на праві постійного користування за сектором культури і туризму Житомирської райдержадміністрації Житомирської області