7-34 1086 Про закріплення нерухомого майна на праві оперативного управління за Комунальним некомерційним підприємством «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської районної ради

 

герб

 У К Р А Ї Н А
ЖИТОМИРСЬКА РАЙОННА РАДА
РІШЕННЯ №1086
(тридцять четверта сесія сьомого скликання)

від  «30» липня 2020 р.
Про закріплення  нерухомого майна
на праві оперативного управління за

Комунальним некомерційним
підприємством «Центр первинної
медико-санітарної допомоги»
Житомирської районної ради

Керуючись  ст.ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Цивільним та Господарськими кодексами України, Положенням про порядок управління об'єктами  спільної власності територіальних громад сіл, селищ Житомирського району, затвердженим рішенням 20 сесії районної ради 6 скликання № 416 від 27.11.2013р., зі змінами та доповненнями, переліком нерухомого майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Житомирського району, затвердженим рішенням 10 сесії районної ради 7 скликання від 16.05.2017 р. №361, зі змінами та доповненнями, у зв'язку з державною реєстрацією права власності за територіальними громадами сіл, селищ Житомирського району в особі Житомирської районної ради на окремі об'єкти нерухомого майна, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету і комунальної власності від 27.07.2020 року, районна рада

ВИРІШИЛА:

1.       Закріпити за Комунальним некомерційним підприємством «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської районної ради (код ЄДРПОУ 40953405) на праві оперативного управління нерухоме майно, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Житомирського району, а саме: будівлю амбулаторії (реєстраційний номер об'єкта нерухомого майна у державному реєстрі речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності 2080376918220), за адресою: Житомирська область, Житомирський район, с. Троянів, вулиця Войтицького, будинок 26, загальна площа 139,3 кв. м (амбулаторія, прибудова, котельня, два ганка, сарай, туалет, огорожа №1, хвіртка №2, ворота №3).

2.       Директору Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської районної ради  Горбенку Г.В. забезпечити реєстрацію в установленому законодавством порядку права оперативного управління на нерухоме майно, вказане у п.1 цього рішення.

3.       Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської районної ради   (код ЄДРПОУ 40953405) забезпечити належне утримання майна.

4.       Контроль за виконанням цього рішення покласти  на  постійну комісію районної ради з питань бюджету і комунальної власності.

5.       Це рішення складено у двох примірниках, які мають однакову юридичну силу, один з яких зберігається у Житомирській районній раді, другий  - у державного реєстратора.

Заступник голови районної ради                                                                      В. СТАХ

 

Ви тут: Головна Документи VII скликання Рішення сесій 7-34 1086 Про закріплення нерухомого майна на праві оперативного управління за Комунальним некомерційним підприємством «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської районної ради