7-29-939 Про звіт начальника управління агропромислового розвитку Житомирської райдержадміністрації Оржехівського В.М.

 

герб

 У К Р А Ї Н А
ЖИТОМИРСЬКА РАЙОННА РАДА
РІШЕННЯ № 939
(двадцять восьма сесія сьомого скликання)

від  «29» листопада 2019 р.

Про звіт начальника управління
агропромислового розвитку
Житомирської райдержадміністрації
Оржехівського В.М.

          Заслухавши звіт начальника управління агропромислового розвитку Житомирської райдержадміністрації Оржехівського В.М. на виконання рішення 23 сесії районної ради 7 скликання від 25.02.2019 № 825 «Щодо звітності керівників комунальних підприємств, установ та закладів Житомирської районної ради та керівників структурних підрозділів РДА» про виконання завдань і заходів у сфері сільського господарства Програми економічного і соціального розвитку Житомирського району за 9 місяців 2019 року, цільових програм, використання коштів районного бюджету, рішень ради, керуючись п. 28 ст. 43, ст. 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії районної ради з питань розвитку агропромислового розвитку агропромислового комплексу, земельних відносин та екології від 26.11.2019р., районна рада

В И Р І Ш И Л А:

Звіт начальника управління агропромислового розвитку Житомирської райдержадміністрації Оржехівського В.М.  взяти до відома (додається).

Голова районної ради                                                              С.КРУТІЙ

 

Ви тут: Головна Документи VII скликання Рішення сесій 7-29-939 Про звіт начальника управління агропромислового розвитку Житомирської райдержадміністрації Оржехівського В.М.