7-28-938 Про звіт директора комунального закладу «Районна бібліотека для дітей» Житомирської районної ради Грицюк В.Д.

 

герб

 У К Р А Ї Н А
ЖИТОМИРСЬКА РАЙОННА РАДА
РІШЕННЯ № 938
(двадцять восьма сесія сьомого скликання)

від  «29» листопада 2019 р.

Про  звіт директора  комунального закладу
«Районна бібліотека для дітей»
Житомирської районної ради
Грицюк В.Д.

         Заслухавши звіт директора  комунального закладу «Районна бібліотека для дітей» Житомирської районної ради Грицюк В.Д. про роботу закладу, його фінансово-господарську діяльність та діяльність директора, керуючись ст. ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійних комісій з гуманітарних питань, охорони здоров'я та соціального захисту населення від 20.11.2019 р. та з питань бюджету і комунальної власності від 26.11.2019 р., районна рада

ВИРІШИЛА:

1.    Звіт директора  комунального закладу  «Районна бібліотека для дітей» Житомирської районної ради Грицюк В.Д. про роботу закладу, його фінансово-господарську діяльність та діяльність директора узяти до відома (додається).

2. Комунальному закладу «Районна бібліотека для дітей» Житомирської районної ради продовжувати вести культурно-освітню та інформаційну роботу, спрямовану на допомогу юним читачам, орієнтуватися на впровадження та збереження культурно-виховного напрямку.

3. Директору комунального закладу «Районна бібліотека для дітей» Житомирської районної ради Грицюк В.Д. розвивати та втілювати усі можливі методи з метою заохочення дітей до відвідування закладу, продовжувати розвивати матеріальну базу та книжковий фонд, налагоджувати співпрацю із селищною, сільськими радами та об'єднаними територіальними громадами району.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради  з гуманітарних питань, охорони здоров'я та соціального захисту населення та заступника голови районної ради В.М.Стаха.

Голова районної ради                                                                        С.КРУТІЙ

 Звіт

Ви тут: Головна Документи VII скликання Рішення сесій 7-28-938 Про звіт директора комунального закладу «Районна бібліотека для дітей» Житомирської районної ради Грицюк В.Д.