7-15-553 Про затвердження Договору про взаємодію щодо організації проведення електронних торгів

                                                                        герб

 У К Р А Ї Н А
ЖИТОМИРСЬКА РАЙОННА РАДА
РІШЕННЯ № 553
(п'ятнадцята сесія сьомого скликання)

від «22» грудня 2017 р.

Про затвердження Договору
про взаємодію щодо організації проведення
електронних торгів

Керуючись ст. ст. 10, 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 6 вересня 2017 року № 717 «Про реалізацію пілотного проекту щодо організації електронних торгів (аукціонів) з використанням електронної торгової системи ProZorro.Продажі»,рішенням 14 сесії районної ради 7 скликання №477 від 03.11.2017 р. «Щодо відчуження майна через систему електронних торгів (аукціонів) з використанням електронної торгової системи ProZorro.Продажі», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету і комунальної власності від 20.12.2017р., районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Договір про взаємодію щодо організації проведення електронних торгів (аукціонів) з продажу/ надання в оренду майна (активів)/ передачі права (додається).
2. Погодити та затвердити Декларацію про приєднання до Меморандуму щодо співпраці у побудові в Україні прозорої та ефективної системи реалізації об'єктів державної власності, майна державних підприємств та господарських товариств, у статутному капіталі яких частка державної власності перевищує 50 відсотків, та об'єктів малої приватизації (додаються).
3. Доручити голові районної ради підписати Декларацію про приєднання до Меморандуму щодо співпраці у побудові в Україні прозорої та ефективної системи реалізації об'єктів державної власності, майна державних підприємств та господарських товариств, у статутному капіталі яких частка державної власності перевищує 50 відсотків, та об'єктів малої приватизації, підписувати додаткові угоди до договору зазначеному у п. 1 рішення з подальшим їх затвердженням на сесії районної ради.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію
районної ради з питань бюджету і комунальної власності.

Голова районної ради                                   С. Г. Крутій

Завантажити Додатки

Ви тут: Головна Документи VII скликання Рішення сесій 7-15-553 Про затвердження Договору про взаємодію щодо організації проведення електронних торгів