7-12-452 Про висловлення недовіри Головному управлінню Держгеокадастру у Житомирській області

                                                                        герб

 У К Р А Ї Н А
ЖИТОМИРСЬКА РАЙОННА РАДА
РІШЕННЯ № 452
дванадцята сесія сьомого скликання
від «04» серпня 2017 р.

Про висловлення недовіри
Головному управлінню Держгеокадастру
у Житомирській області

Відповідно до рішення президії Житомирської районної ради від 02.08.2017р., з метою захисту законних прав та інтересів жителів територіальних громад Житомирського району, керуючись Конституцією України, Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Підтримати рішення 12 сесії Житомирської обласної ради від 27.07.2017 р. щодо висловлення недовіри керівному складу Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області та визнати його роботу незадовільною.
2. Висловити недовіру та не погоджуватися з рішеннями Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області, що стосуються територій Житомирського району, у разі прийняття таких, що прямо порушують інтереси та права мешканців територіальних громад Житомирського району та прийняті без погодження (згоди) органів місцевого самоврядування (селищних, сільських рад).
3. Звернутися до селищної, сільських рад Житомирського району та районних рад Житомирської області з пропозицією підтримати дане рішення.
4. Дане рішення направити до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області, Житомирської обласної ради, Житомирської обласної державної адміністрації, Житомирської районної державної адміністрації, Житомирської місцевої прокуратури.

Голова районної ради                                    С. Г. Крутій

Ви тут: Головна Документи VII скликання Рішення сесій 7-12-452 Про висловлення недовіри Головному управлінню Держгеокадастру у Житомирській області