7-12-450 Про здійснення допорогових закупівель

                                                                        герб

 У К Р А Ї Н А
ЖИТОМИРСЬКА РАЙОННА РАДА
РІШЕННЯ № 450
дванадцята сесія сьомого скликання
від «04» серпня 2017 р.

Про здійснення
допорогових закупівель

Керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», абзацами 2, 3 ч.1 ст.2 Закону України «Про публічні закупівлі», роз'ясненнями Міністерства економічного розвитку і торгівлі України № 3302-06/31462-06 від 30.09.2016р. «Щодо здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою вартісних меж, встановлених абзацами другим і третім частини першої статті 2 Закону», рекомендації постійних комісій з питань законності, правопорядку і прав людини, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та місцевого самоврядування від 24.07.2017р., та з питань бюджету і комунальної власності від 28.07.2017р., районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Рекомендувати комунальним підприємствам, установам та закладам, що належать до спільної власності територіальних громад сіл та селищ Житомирського району, повноваження щодо управління якими не делеговано Житомирською районною радою Житомирській районній державній адміністрації, закупівлі товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому частини першої статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» (допорогові закупівлі), здійснювати відповідно до норм Закону.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії з питань законності, правопорядку і прав людини, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та місцевого самоврядування та з питань бюджету і комунальної власності.

Голова районної ради                                          С. Г. Крутій

Ви тут: Головна Документи VII скликання Рішення сесій 7-12-450 Про здійснення допорогових закупівель