7-12-449 Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки, загальною площею 3,0000 га, яка надається в оренду СТОВ «Ліщинське»

                                                                        герб

 У К Р А Ї Н А
ЖИТОМИРСЬКА РАЙОННА РАДА
РІШЕННЯ № 449
дванадцята сесія сьомого скликання
від «04» серпня 2017 р.

Про затвердження технічної документації
по визначенню нормативної грошової оцінки
земельної ділянки, загальною площею 3,0000 га,
яка надається в оренду СТОВ «Ліщинське»

Розглянувши заяву Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Ліщинське», подану ним технічну документацію по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки, загальною площею 3,0000 га, яка надається в оренду СТОВ «Ліщинське» для іншого сільськогосподарського призначення (01.13) на території Ліщинської сільської ради Житомирського району Житомирської області (за межами населеного пункту), висновок державної експертизи землевпорядної документації від 10.07.2017р. №300, керуючись ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 23 Закону України «Про оцінку земель», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань розвитку агропромислового комплексу, земельних відносин та екології від 26.07.2017р., районна рада

ВИРІШИЛА:
1. Затвердити технічну документацію по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки, загальною площею 3,0000 га, яка надається в оренду СТОВ «Ліщинське» для іншого сільськогосподарського призначення (01.13) на території Ліщинської сільської ради Житомирського району Житомирської області (за межами населеного пункту).
2. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить 58 831,16 грн.
3. Рекомендувати Головному управлінню Держгеокадастру у Житомирській області при укладенні договору оренди встановити орендну плату у розмірі 8% від нормативної грошової оцінки даної земельної ділянки.

Голова районної ради                                   С. Г. Крутій

Ви тут: Головна Документи VII скликання Рішення сесій 7-12-449 Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки, загальною площею 3,0000 га, яка надається в оренду СТОВ «Ліщинське»