Розпорядження голови

2-ОД Про призначення відповідального за газове господарство та про затвердження інструкції про безпечну експлуатацію систем газопостачання та газового обладнання в адміністративній будівлі та приміщеннях Житомирської районної ради

герб

У К Р А Ї Н А
ЖИТОМИРСЬКА РАЙОННА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної ради

від «04 » січня 2021 р.                                                                             № 2 - ОД

Про призначення відповідального
за газове господарство та про затвердження
інструкції про безпечну експлуатацію
систем газопостачання та газового обладнання
в адміністративній будівлі та приміщеннях
Житомирської районної ради

Відповідно до статті 13 Закону України «Про охорону праці» від 14.10.1992 № 2694-XII, пункту 3.1 глави 3 розділу V Правил безпеки систем газопостачання, затверджених наказом Міненерговугілля від 15.05.2015 № 285, та з метою дотримання вимог нормативно-правових актів з безпечної експлуатації газових мереж і споруд та газових приладів і обладнання, Керуючись ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кодексом цивільного захисту України:

    1. Встановити особою, відповідальною за газове господарство у Житомирській районній раді за адресою: 10001, м.Житомир, вул. Бориса Тена, 16 сторожа фінансово-господарського відділу виконавчого апарату Житомирської районної ради Корінця С.А.

Підстава: посвідчення КП «Обласний учбово-курсовий комбінат ЖКГ»

                        Житомирської ОР від 11.10.2016р. № 62412

   2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на завідувача господарства фінансово-господарського відділу виконавчого апарату Житомирської районної ради Клоченка К.П.

   3. Затвердити Інструкцію про безпечну експлуатацію систем газопостачання та газового обладнання в адміністративній будівлі та приміщеннях Житомирської районної ради за адресою: 10001, м.Житомир, вул. Бориса Тена, 16 (додається).

   4. Відповідальному за газове господарство у Житомирській районній раді в адміністративній будівлі за адресою: 10001, м.Житомир, вул. Бориса Тена, 16 (сторожу фінансово-господарського відділу виконавчого апарату Житомирської районної ради Корінцю С.А.) довести дану інструкцію до сторожів службових приміщень Житомирської районної ради.

Голова районної ради                                                                 О.БЛОЩИНСЬКИЙ

Головне меню

Ви тут: Головна документи Розпорядження голови 2-ОД Про призначення відповідального за газове господарство та про затвердження інструкції про безпечну експлуатацію систем газопостачання та газового обладнання в адміністративній будівлі та приміщеннях Житомирської районної ради