Розпорядження голови

6-ОД Про внесення змін до розпорядження голови районної ради від 28.02.2020р. № 13-ОД «Про визначення відповідальних осіб за посадами, які організовують роботу, пов’язану із персональними даними, та їх захистом при обробці».

герб

У К Р А Ї Н А
ЖИТОМИРСЬКА РАЙОННА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної ради

від «04 » січня 2021 р.                                                                             № 6 - ОД

Про внесення змін до розпорядження голови
районної ради від 28.02.2020р. № 13-ОД
«Про визначення відповідальних осіб за посадами,
які організовують роботу, пов’язану із персональними
даними, та їх захистом при обробці».

1. У зв’язку зі змінами у структурі виконавчого апарату районної ради, керуючись ст. 24 Закону України «Про захист персональних даних», ст. 56 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» внести зміни до Переліку відповідальних осіб за посадами, які організовують роботу у базах персональних даних, пов’язану із персональними даними, володільцями яких є районна рада, та їх захистом при обробці, затвердженого розпорядженням голови районної ради від 28.02.2020 р. № 13-ОД «Про визначення відповідальних осіб за посадами, які організовують роботу, пов’язану із персональними даними, та їх захистом при обробці» шляхом викладення цього Переліку у новій редакції, що додається.

2. Координацію роботи з питань персональних даних, володільцями яких є районна рада, та їх захисту при обробці здійснює керуючий справами виконавчого апарату районної ради Оверкович Г.В. 

3. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної ради від 28.02.2020р. № 13-ОД «Про визначення відповідальних осіб за посадами, які організовують роботу, пов’язану із персональними даними, та їх захистом при обробці».

Голова районної ради                                                                 О.БЛОЩИНСЬКИЙ

Головне меню

Ви тут: Головна документи Розпорядження голови 6-ОД Про внесення змін до розпорядження голови районної ради від 28.02.2020р. № 13-ОД «Про визначення відповідальних осіб за посадами, які організовують роботу, пов’язану із персональними даними, та їх захистом при обробці».