Розпорядження голови

5-ОД Про внесення змін до розпорядження від 22.02.2020 р. № 5-ОД «Про внесення змін до розпорядження голови районної ради № 30-ОД від 11 квітня 2017р. та забезпечення функціонування та збереження автоматизованої електронної системи «Рада Голос» в Житомирс

герб

У К Р А Ї Н А
ЖИТОМИРСЬКА РАЙОННА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної ради

від «04» січня 2021 р.                                                                    № 5-ОД

Про внесення змін до розпорядження
від 22.02.2020 р. № 5-ОД «Про внесення змін до
розпорядження голови районної ради
№ 30-ОД від 11 квітня 2017р.
та забезпечення функціонування та
збереження автоматизованої електронної
системи «Рада Голос» в Житомирській районній раді
та визначення відповідальних осіб».

У зв’язку зі змінами у структурі виконавчого апарату районної ради, з метою забезпечення функціонування у Житомирській районній раді системи електронного голосування «Рада Голос» внести зміни до розпорядження голови районної ради № 5-ОД від 22 січня 2020 р. «Про забезпечення функціонування та збереження автоматизованої електронної системи «Рада Голос» в Житомирській районній раді та визначення відповідальних осіб»:

       1. Визначити відповідальним за технічні аспекти запровадження автоматизованої електронної системи «Рада Голос» та технічне забезпечення оприлюднення результатів голосування на офіційному веб-сайті Житомирської районної ради керуючого справами виконавчого апарату районної ради Оверкович Г.В.

      

         2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної ради від 22.02.2020 р. № 5-ОД «Про внесення змін до розпорядження голови районної ради № 30-ОД від 11 квітня 2017р. «Про забезпечення функціонування та збереження автоматизованої електронної системи «Рада Голос» в Житомирській районній раді та визначення відповідальних осіб».

Голова районної ради                                                          О.БЛОЩИНСЬКИЙ

Головне меню

Ви тут: Головна документи Розпорядження голови 5-ОД Про внесення змін до розпорядження від 22.02.2020 р. № 5-ОД «Про внесення змін до розпорядження голови районної ради № 30-ОД від 11 квітня 2017р. та забезпечення функціонування та збереження автоматизованої електронної системи «Рада Голос» в Житомирс