Розпорядження голови

3-ОД Про визначення Уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції

герб

У К Р А Ї Н А
ЖИТОМИРСЬКА РАЙОННА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної ради

від «04» січня 2021 р.                                                                                №  3- ОД

Про визначення Уповноваженої особи
з питань запобігання та виявлення корупції

 

Керуючись  Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», Типовим Положенням про уповноважений підрозділ (особу) з питань запобігання та виявлення корупції, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України  від 04.09.2013р. № 706 (зі змінами та доповненнями), враховуючи Методичні рекомендації  щодо діяльності уповноважених підрозділів (уповноважених осіб) з питань запобігання та виявлення корупції, затверджених рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 13.07.2017р. № 317, Положенням про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції у Житомирській районній раді, затвердженим розпорядженням  голови Житомирської районної  ради від 14.02.2019 № 12-ОД, у зв'язку з недоцільністю утворення у виконавчому апараті Житомирської районної ради уповноваженого підрозділу з огляду на структуру, чисельність працівників, у тому числі тих, які є суб'єктами декларування, а також обсяг, характер та складність роботи:

 

1.  Визначити Уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції у Житомирській районній раді керуючого справами виконавчого апарату Житомирської районної ради Оверкович Г.В.

 

2.  Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

3. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної ради від 05.03.2019 р. № 44-К «Про визначення Уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції»

 

Голова районної ради                                                               О.БЛОЩИНСЬКИЙ

 

Головне меню

Ви тут: Головна документи Розпорядження голови 3-ОД Про визначення Уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції