Розпорядження голови

12-ОД Про скликання позачергової 5 сесії районної ради 8 скликання

герб

У К Р А Ї Н А
ЖИТОМИРСЬКА РАЙОННА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної ради

від «19» січня 2021 р.                                                               №  12 - ОД

Про скликання позачергової
5 сесії районної ради
8 скликання

Відповідно до  46, ст. 55 Закону України «Про місцеве  самоврядування  в Україні», керуючись ст. 13 Регламенту Житомирської районної ради восьмого скликання:

1.    Скликати позачергову 5 сесію Житомирської районної ради восьмого скликання, пленарне засідання якої провести  26 січня  2021 року об 11 годині  00 хвилин у Великому залі засідань районної ради, за адресою: 10003, м.Житомир, вул. Л.Українки,1.

2.    На сесію внести наступні питання: 

1.     Про затвердження розпоряджень голови Житомирської райдержадміністрації.

2.     Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Житомирського району за 2020 рік.

3.     Про внесення змін до районного бюджету Житомирського району на 2021 рік.

4.     Про затвердження передавальних актів щодо передачі майна закладів освіти до комунальної власності Новогуйвинської селищної ради

5.     Про затвердження передавальних актів щодо передачі майна закладів освіти до комунальної власності Глибочицької сільської ради

6.     Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2020 № 53 «Про передачу прав засновника за місцем розташування установ Житомирського району Житомирської області

7.     Про внесення змін в Додаток 6 до рішення районної ради від 22.12.2020 № 22 «Про реорганізацію районних рад шляхом приєднання до Житомирської районної ради»

8.     Про списання безнадійної заборгованості ліквідованого банку «Україна»

9.     Про затвердження передавальних актів щодо передачі майна районних рад, що реорганізуються.

3.    Засідання постійних комісій провести за окремим графіком.

4.    Керуючому справами виконавчого апарату районної ради забезпечити доведення цієї інформації до депутатів районної ради та мешканців району шляхом розміщення відповідної інформації на офіційному веб-сайті районної ради, інформаційному стенді районної ради та оприлюднення цього розпорядження на офіційному веб-сайті та інформаційному стенді районної ради.

5.    У зв'язку з недопущенням поширення на території України коронавірусу COVID-19 та встановленими обмеженнями у зв'язку з цим постановою Кабінету Міністрів України  від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», (зі змінами і доповненнями), пленарне засідання провести в обмеженому режимі з дотриманням карантинних вимог та для участі у ньому запросити обмежене коло осіб.

6.    Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної ради В.Палія.

 

Голова  районної ради                                                          О. БЛОЩИНСЬКИЙ

 

Головне меню

Ви тут: Головна документи Розпорядження голови 12-ОД Про скликання позачергової 5 сесії районної ради 8 скликання