Розпорядження голови

22/1-ОД Про внесення змін до графіків особистого прийому громадян

герб

У К Р А Ї Н А
ЖИТОМИРСЬКА РАЙОННА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної ради

від «16»березня 2020 р.                                                                            № 22/1- ОД

 

Про внесення змін до

графіків особистого

прийому громадян

 

        З метою забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення району, виконання заходів стосовно стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-19 та збереження реалізації конституційного права громадян на звернення відповідно до статті 22 Закону України «Про звернення громадян»:

 1.Тимачасово на період дії карантину припинити особисті та виїзні прийоми громадян головою районної ради та заступником голови районної ради, уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції, громадською приймальнею з питань надання первинної правової допомоги та іншими працівниками і структурними підрозділами виконавчого апарату районної ради з усіх питань.

2. Прийом звернень громадян здійснювати за контактними телефонами: (0412) 42-47-12, (0412) 42- 47-18, (0412) 42-46-47 та електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

3.Прийом звернень громадян уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції здійснювати за електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та по телефону (0412) 42-47-12.

4.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на начальника організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Мірошниченко Ю.О.

 

 

Голова районної ради                                                           С. КРУТІЙ

Головне меню

Ви тут: Головна документи Розпорядження голови 22/1-ОД Про внесення змін до графіків особистого прийому громадян