Розпорядження голови

84-ОД Про скликання чергової 28 сесії районної ради 7 скликання

герб

У К Р А Ї Н А
ЖИТОМИРСЬКА РАЙОННА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної ради

від «04» листопада 2019 р.                                                               №84- ОД

 Про скликання чергової
28 сесії районної ради 7 скликання

Відповідно до ст. 46, ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1. Скликати чергову 28 сесію Житомирської районної ради сьомого скликання, пленарне засідання якої провести 29 листопада 2019 року о 10 годині у Великому залі засідань районної ради, за адресою: 10003, м.Житомир, вул. Л.Українки,1.
2. На сесію внести наступні питання:
1) Звіт керівника комунальної установи «Трудовий архів» Житомирської районної ради.
2) Звіт керівника комунального закладу «Районна бібліотека для дітей» Житомирської районної ради.
3) Про встановлення побратимських відносин із Погребищенським районом Вінницької області.
4) Про звернення депутатів до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо відновлення ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та потерпілим від неї співвітчизникам пільг, компенсацій і гарантій, установлених Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».
5) Про звернення депутатів до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо ринку (обігу) земель сільськогосподарського призначення.
6) Про звернення депутатів до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо продовження до 2025 року мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.
7) Про звернення до Левківської сільської ради щодо перейменування вулиці.
8) Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської районної ради на 2019 рік.
9) Про внесення змін до районної Програми утримання житлово-комунального господарства та благоустрою населених пунктів Житомирського району на 2018 – 2020 роки.
10) Про внесення змін до районної програми «Територіальна оборона Житомирського району на 2017 -2019 роки».
11) Про внесення змін до районної Програми по забезпеченню здійснення Житомирською райдержадміністрацією повноважень, визначених законами України та делегованих Житомирською районною радою, на 2018 -2020 роки.
12) Про внесення змін до районних Програм.
13) Про внесення змін до розміру фінансових ресурсів на виконання у 2019 році Програми про кошти для забезпечення виконання депутатських повноважень та порядок їх використання на 2018-2020 роки.
14) Про план роботи районної ради на перше півріччя 2020 року.
15) Про затвердження розпоряджень голови районної ради.
16) Про затвердження передавального акту Комунальної установи «Територіальне стоматологічне об'єднання» Житомирської районної ради.
17) Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Територіальне стоматологічне об'єднання» Житомирської районної ради.
18) Про внесення змін до контракту головного лікаря комунальної установи «Територіальне стоматологічне об'єднання» Житомирської районної ради Нижника В.Т.
19) Про безоплатну передачу (остаточну) майна Житомирській міській ОТГ.
20) Про закріплення земельної ділянки на праві постійного користування за відділом культури і туризму Житомирської райдержадміністрації.
21) Про закріплення нерухомого майна на праві оперативного управління за Троянівською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів Житомирського району Житомирської області.
22) Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації.
23) Про внесення змін до районного бюджету Житомирського району на 2019 рік.
24) Про скасування рішення 26 сесії 7 скликання № 917 «Про внесення змін до Статуту Комунального некомерційного підприємства «Центральна районна лікарня» Житомирської районної ради».
25) Про внесення змін до Програми надання шефської допомоги військовим частинам на 2019 - 2020 роки.
26) Звіт начальника управління агропромислового розвитку Житомирської райдержадміністрації.
27) Про внесення змін до програми фінансування робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання комунальних, загального користування місцевого та державного значення автомобільних доріг у Житомирському районі на 2016-2020 роки.
28) Про затвердження Комплексної програми фінансової підтримки громадських організацій ветеранів війни, учасників бойових дій, інвалідів, ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС Житомирського району на 2020 рік.
29) Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Житомирського району на 2019 рік.
30) Про затвердження переліку об'єктів нерухомого майна територіальних громад сіл, селищ Житомирського району, що підлягають приватизації у 2019 році.
31) Про внесення змін до Положення про порядок управління об'єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ району.
32) Про приватизацію нерухомого майна за адресою:10001, м.Житомир, вул. Вокзальна, 12.
33) Про внесення змін до рішення 9 сесії районної ради 6 скликання від 18.11.2011р. № 142 «Про затвердження розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, та Порядку їх відшкодування».
34) Різне.

 

3. Організаційному відділу виконавчого апарату районної ради забезпечити доведення цієї інформації до депутатів районної ради та мешканців району шляхом розміщення відповідної інформації у районній газеті «Приміське життя», на офіційному веб-сайті районної ради, інформаційному стенді районної ради та оприлюднення цього розпорядження на офіційному веб-сайті та інформаційному стенді районної ради.
4. На засідання запросити депутатів обласної ради, керівника райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників правоохоронних органів, інших районних служб, комунальних установ, підприємств, закладів та організацій, сільських та селищного голів, засоби масової інформації.
5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова районної ради                                          С.КРУТІЙ

 

Ви тут: Головна Документи Розпорядження голови 84-ОД Про скликання чергової 28 сесії районної ради 7 скликання