Розпорядження голови

№44-К 2019 Про визначення Уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції

герб

У К Р А Ї Н А
ЖИТОМИРСЬКА РАЙОННА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної ради

від «05» березня 2019р.                     № 44- К

Про визначення Уповноваженої особи
з питань запобігання та виявлення корупції

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», постановою Кабінету Міністрів України від 04.09.2013 року № 706 «Питання запобігання та виявлення корупції» (зі змінами та доповненнями), Типовим Положенням про уповноважений підрозділ (особу) з питань запобігання та виявлення корупції, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 04.09.2013р. № 706 (зі змінами та доповненнями), враховуючи Методичні рекомендації щодо діяльності уповноважених підрозділів (уповноважених осіб) з питань запобігання та виявлення корупції, затверджених рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 13.07.2017р. № 317, Положенням про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції у Житомирській районній раді, затвердженим розпорядженням голови Житомирської районної ради від 14.02.2019 № 12-ОД, у зв'язку з недоцільністю утворення у виконавчому апараті Житомирської районної ради уповноваженого підрозділу з огляду на структуру, чисельність працівників, у тому числі тих, які є суб'єктами декларування, а також обсяг, характер та складність роботи:

1. Визначити Уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції у Житомирській районній раді керуючого справами виконавчого апарату Житомирської районної ради Подорожну Т.Л.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова районної ради                           С.Г.Крутій

Ви тут: Головна Документи Розпорядження голови №44-К 2019 Про визначення Уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції