Розпорядження голови

22-ОД Про Інструкцію з діловодства у Житомирській районній раді та її виконавчому апараті

герб

У К Р А Ї Н А
ЖИТОМИРСЬКА РАЙОННА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної ради

від «13»березня 2019 р.                                             № 22- ОД

 Про Інструкцію з діловодства

у Житомирській районній раді

та її виконавчому апараті

        Керуючись ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку з набранням чинності постанови Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 року № 55 «Деякі питання документування управлінської діяльності»:

1.Затвердити Інструкцію з діловодства у Житомирській районній раді та її виконавчому апараті (далі Інструкція, що додається)

2.Визнати таким, що втратили чинність розпорядження голови районної ради від 21.11.2017р. № 120 – ОД «Про затвердження Інструкції з діловодства у Житомирській районній раді та її виконавчому апараті» та затверджена ним Інструкція з діловодства у Житомирській районній раді та її виконавчому апараті.

 3.Заступнику голови районної ради Стаху В.М., керуючому справами виконавчого апарату районної ради Подорожній Т.Л., керівникам структурних підрозділів виконавчого апарату районної ради забезпечити неухильне дотримання працівниками виконавчого апарату положень Інструкції.

 4.Головному спеціалісту організаційного відділу виконавчого апарату районної ради (за цією Інструкцією – спеціаліст служби діловодства) ознайомити працівників виконавчого апарату районної ради з цим розпорядженням та Інструкцією з діловодства у Житомирській районній раді та її виконавчому апараті.

 5.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної ради Стаха В.М.

 Голова районної ради                                                  С.Г.Крутій

Інструкція

Ви тут: Головна Документи Розпорядження голови 22-ОД Про Інструкцію з діловодства у Житомирській районній раді та її виконавчому апараті