Розпорядження голови

19- ОД Про виплату адресних матеріальних допомог за рахунок коштів на виконання депутатських повноважень

герб

У К Р А Ї Н А
ЖИТОМИРСЬКА РАЙОННА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної ради

 

від «06» березня 2019 р.                                                     19 - ОД

 

Про виплату адресних матеріальних

допомог за рахунок коштів на виконання

депутатських повноважень

 

         Відповідно до рішень 23 сесії Житомирської районної ради 7 скликання від 25.02.2019 року №815 «Про визначення розміру фінансових ресурсів на виконання у 2019 році Програми про кошти для забезпечення виконання депутатських повноважень та порядок їх використання на 2018-2020 роки» та №823 «Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік», Програми про кошти для забезпечення виконання депутатських повноважень та порядок їх використання на 2018-2020 роки, враховуючи депутатське звернення депутата районної ради 7 скликання Крутія С.Г. та поданих звернень громадян на його ім’я із відповідними копіями документів:

 1.Виплатити адресні матеріальні допомоги громадянам Житомирського району за зверненнями до депутата районної ради Крутія С.Г. у загальній сумі 1 000 гривень:

    -  Березівській Марині Миколаївні (с. Піщанка) в сумі 250 (двісті п’ятдесят) гривень;

   -  Іванюк Ларисі Петрівні (смт Новогуйвинське) в сумі 250 (двісті п’ятдесят) гривень;

- Григорчук Ірині Олександрівні (с.Березівка) в сумі 500 (п’ятсот) гривень.

 2. Фінансово-господарському відділу виконавчого апарату районної ради провести відповідні виплати разових грошових допомог цим громадянам.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого апарату районної ради Подорожну Т.Л.

 Заступник голови районної ради                                     В.М. Стах

 

Ви тут: Головна Документи Розпорядження голови 19- ОД Про виплату адресних матеріальних допомог за рахунок коштів на виконання депутатських повноважень