Розпорядження голови

39-ОД 2018 Про оголошення конкурсу на заміщення посад керівників закладів освіти, що належать до спільної власності територіальних громад сіл та селищ Житомирського району

герб

У К Р А Ї Н А
ЖИТОМИРСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної ради

від «25» червня 2018 року             №39- ОД

Про оголошення конкурсу на заміщення
посад керівників закладів освіти, що належать
до спільної власності територіальних громад
сіл та селищ Житомирського району

Керуючись частиною 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про освіту», Положенням про порядок управління об'єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, затвердженим рішенням двадцятої сесії районної ради шостого скликання від 27.11.2013 року № 416 (зі змінами та доповненнями), Положенням про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти та закладу позашкільної освіти, що належать до спільної власності територіальних громад сіл та селищ Житомирського району, затвердженого рішенням вісімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 01.06.2018 року №622:
1. Оголосити конкурс на заміщення посад керівників закладів загальної середньої освіти, що належать до спільної власності територіальних громад сіл та селищ Житомирського району (далі – заклади освіти):
1.1. Директора Високопічської загальнооствіньої школи І-ІІІ ступенів №1 Житомирського району Житомирської області;
1.2. Директора Миролюбівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Житомирського району Житомирської області;
1.3. Директора Вересівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Житомирського району Житомирської області.
2. Оприлюднити оголошення на веб-сайті Житомирської районної ради, відділу освіти Житомирської райдержадміністрації, закладів освіти (в разі наявності такого веб-сайту), а також в інших засобах масової інформації (текст оголошення додається).
3. Визначити уповноваженою особою, відповідальною за приймання документів – відділ освіти Житомирської райдержадміністрації.
4. Заступнику голови районної ради забезпечити формування персонального складу конкурсної комісії.

Голова районної ради                     С.Г. Крутій

 

Ви тут: Головна Документи Розпорядження голови 39-ОД 2018 Про оголошення конкурсу на заміщення посад керівників закладів освіти, що належать до спільної власності територіальних громад сіл та селищ Житомирського району