Розпорядження голови

22-ОД-2018 Про скликання вісімнадцятої сесії районної ради 7 скликання

герб

У К Р А Ї Н А
ЖИТОМИРСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної ради

від «02» травня  2018р. №22 - ОД

Про скликання вісімнадцятої
сесії районної ради 7 скликання

Відповідно до ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Житомирської районної ради 7 скликання, враховуючи вимоги Закону України «Про доступ до публічної інформації» та подані розробниками проекти рішень:

І. Скликати вісімнадцяту сесію районної ради 7 скликання, пленарне засідання якої провести 01 червня 2018 року о 10 годині у приміщенні Великого залу засідань районної ради.

ІІ. На сесію внести наступні питання:

1. Про інформацію керівника Житомирської місцевої прокуратури про результати діяльності на території Житомирського району.
2. Про інформацію начальника Житомирського районного відділення поліції Житомирського відділу поліції ГУНП в Житомирській області про діяльність у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території району.
3. Про затвердження Програми розвитку громадянського суспільства у Житомирському районі на 2018 рік.
4. Про затвердження Програми соціального захисту громадян Житомирського району, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2018-2020 роки.
5. Про затвердження Районної комплексної програми соціального захисту осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці, пенсіонерів, учасників і ветеранів визвольних змагань (ОУН-УПА) та незахищених верств населення Житомирського району на 2018-2020 роки».
6. Про затвердження Програми використання коштів районного бюджету, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, на 2018 рік.

7. Про створення освітніх округів Житомирського району Житомирської області.
8. Про затвердження умов проведення конкурсу з визначення опорного закладу освіти.
9. Про затвердження Порядку призначення на посаду керівників закладів загальної середньої освіти та закладів позашкільної освіти, що належать до спільної власності територіальних громад сіл та селищ Житомирського району.
10. Про затвердження «Порядку забезпечення харчуванням учасників спортивних заходів районного, обласного, всеукраїнського рівнів за рахунок коштів районного бюджету» та «Норм витрат на забезпечення харчуванням одного учасника спортивних заходів районного, обласного, всеукраїнського рівнів за рахунок коштів районного бюджету» та внесення змін до районної Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2017 - 2021 роки.
11. Про внесення змін до Програми стабілізації і розвитку агропромислового комплексу Житомирського району на період 2016-2020 років.
12. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Житомирського району на 2018 рік.
13. Про внесення змін до районної Програми фінансування робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання комунальних, загального користування місцевого та державного значення автомобільних доріг у Житомирському районі на 2016-2020 роки.
14. Про внесення змін до Програми забезпечення відкритості в діяльності Житомирської районної ради та Житомирської районної державної адміністрації на 2018-2020 роки.
15. Про внесення змін до Положення про Почесну грамоту, Грамоту та Подяку Житомирської районної ради, привітання, нагородження та преміювання до професійних, ювілейних та державних свят.
16. Про внесення змін до Положення про відчуження майна, шо перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Житомирського району, та персонального складу комісії з конкурсного відбору суб'єктів оціночної діяльності.
17. Про внесення змін до рішення 9 сесії районної ради 7 скликання від 27.02.2017р. № 329.
18. Про внесення змін до складу президії районної ради.
19. Про внесення змін до складу комісії з питань поновлення прав реабілітованих Житомирської районної ради.
20. Про внесення змін до списку присяжних Житомирського районного суду Житомирської області.
21. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.
22. Про зняття з контролю рішень районної ради.
23. Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації.
24. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.
25. Про затвердження передавального акту КУ «ЦПМСД» Житомирської районної ради.
26. Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської районної ради.
27. Про внесення змін до контракту головного лікаря комунальної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської районної ради Горбенка Г.В.
28. Про внесення змін до рішення 17 сесії районної ради 7 скликання від 14.03.2018 р. №591 «Про передачу майна Оліївській сільській раді ОТГ».
29. Про затвердження договорів.
30. Про надання дозволу на списання майна.
31. Про передачу нежилої будівлі медичного пункту тимчасового базування до комунальної власності Руднє-Городищенської сільської ради.
32. Про звіт головного лікаря комунальної установи «Територіальне стоматологічне об'єднання» Житомирської районної ради Нижника В.Т.
33. Про звіт директора комунальної установи «Новогуйвинська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» Житомирської районної ради Ступіна В.А.
34. Про призначення директора комунальної установи «Новогуйвинська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» Житомирської районної ради та укладення контракту.
35. Про звіт начальника Центру надання адміністративних послуг Житомирської РДА Палія І.А.
36. Про звіт начальника служби у справах дітей Житомирської райдержадміністрації Черняк А.П.
37. Про звернення до Верховної Ради України.
38. Про звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Житомирської обласної ради та Житомирської обласної державної адміністрації щодо вирішення питання зарахування до Житомирського районного бюджету плати за адміністративні послуги, надані Центром надання адміністративних послуг Житомирської райдержадміністрації.
39. Про затвердження передавальних актів щодо передачі книжкового фонду (книг Святослава Васильчука «Зборів») до комунальної власності селищної та сільських рад району.
40. Про надання погодження на отримання спеціального дозволу на користування надрами.
41. Про передачу земельної ділянки, за адресою: м.Житомир, вул.Бориса Тена, 16, у постійне користування.
42. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що передаються в оренду та/або перебувають у власності юридичних та фізичних осіб для різних потреб, визначених законодавством, за межами населених пунктів району.
43. Про розгляд звернення депутата районної ради Білецького О.М.
44. Різне.

ІІІ. Засідання постійних комісій провести за окремим графіком.

ІV. Організаційному відділу виконавчого апарату районної ради забезпечити доведення даної інформації до депутатів районної ради та мешканців району шляхом розміщення відповідної інформації у районних газетах, на офіційному веб-сайті районної ради, інформаційному стенді районної ради та оприлюднення даного розпорядження на офіційному веб-сайті та інформаційному стенді районної ради.

V. На засідання запросити депутатів обласної ради, голову райдержадміністрації, заступника голови райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників правоохоронних органів, інших районних служб, комунальних установ, підприємств, закладів та організацій, сільських та селищного голів, засоби масової інформації.

VI. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Голова районної ради                                С.Г. Крутій

Ви тут: Головна Документи Розпорядження голови 22-ОД-2018 Про скликання вісімнадцятої сесії районної ради 7 скликання