Розпорядження голови

18-ОД-2018 Про створення тимчасової робочої групи для розгляду звернення жительки с.Вереси Волинець З.П.

герб

У К Р А Ї Н А
ЖИТОМИРСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної ради

від «17» квітня 2018р. №18 - ОД

Про створення тимчасової
робочої групи для розгляду
звернення жительки с.Вереси
Волинець З.П.

Керуючись ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законами України «Про статус депутатів місцевих рад» та «Про звернення громадян», з метою розгляду звернення гр. Волинець З.П., що проживає за адресою: с.Вереси, вул.Щорса, 28:

1. Створити тимчасову робочу групу для розгляду звернення жительки с.Вереси Волинець З.П. у наступному складі:

- Стах Василь Миколайович – заступник голови районної ради, голова робочої групи;

- Рєбдєв Ярослав Анатолійович – член робочої групи, депутат районної ради, радник голови районної ради із земельних та екологічних питань;

- Оржехівський Володимир Миколайович - член робочої групи, депутат районної ради, голова постійної комісії з питань розвитку АПК, земельних відносин та екології;

- Козел Василь Васильович - член робочої групи, депутат районної ради;

- Шут Олександр Васильович – Вересівський сільський голова (за згодою);

- Дребот Андрій Володимирович – начальник відділу №2 ДП «Житомирський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» (за згодою);

- Метельський Василь Володимирович – головний спеціаліст відділу здійснення державного контролю за додержанням земельного законодавства та оперативного реагування Управління контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області (за згодою).

2. Тимчасовій робочій групі упродовж одного місяця з дати надходження до районної ради зазначеного вище звернення вивчити порушене у зверненні питання та підготувати відповідні висновки і рекомендації.

3. Дозволити тимчасовій робочій групі для вирішення питання по суті справи залучати до роботи представників інших державних органів, експертів із земельних питань, посадових осіб та інших працівників Вересівської сільської ради.

4. Голові тимчасової робочої групи Стаху В.М. забезпечити роботу тимчасової робочої групи.

Голова районної ради (підпис існує)                                        С.Г.Крутій

Ви тут: Головна Документи Розпорядження голови 18-ОД-2018 Про створення тимчасової робочої групи для розгляду звернення жительки с.Вереси Волинець З.П.