Розпорядження голови

2-ОД-2018 Про скликання позачергової 16 сесії районної ради 7 скликання

герб

У К Р А Ї Н А
ЖИТОМИРСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної ради

від «31» січня 2018р. №2 - ОД

Про скликання позачергової
16 сесії районної ради 7 скликання

За пропозицією депутатів Житомирської районної ради 7 скликання, відповідно до п.7 ст. 46, п.3 ст.56 та ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1. Скликати 16 (позачергову) сесію Житомирської районної ради сьомого скликання, пленарне засідання якої провести 07 лютого 2018 року о 10 годині у Великому залі засідань районної ради, за адресою: 10003, м.Житомир, вул. Л.Українки,1.
2. На сесію внести наступні питання:
2.1. Про дострокове припинення плвноважень заступника голови Житомирської районної ради Білецького Олега Миколайовича (без припинення повноважень депутата районної ради).
2.2. Різне.
3. Організаційному відділу виконавчого апарату районної ради забезпечити доведення даної інформації до депутатів районної ради та мешканців району шляхом розміщення відповідної інформації у районних газетах «Приміське життя» і «Сільське життя», на офіційному веб-сайті районної ради, інформаційному стенді районної ради та оприлюднення даного розпорядження на офіційному веб-сайті та інформаційному стенді районної ради.
4. На засідання запросити депутатів обласної ради, голову райдержадміністрації, заступника голови райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників правоохоронних органів, інших районних служб, комунальних установ, підприємств, закладів та організацій, сільських та селищного голів, засоби масової інформації.
5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Голова районної ради                                            С.Г. Крутій

Ви тут: Головна Документи Розпорядження голови 2-ОД-2018 Про скликання позачергової 16 сесії районної ради 7 скликання