Розпорядження голови

204-К-2017 Про затвердження плану заходів щодо запобігання корупції у виконавчому апараті Житомирської районної ради на 2018 рік

герб

У К Р А Ї Н А
ЖИТОМИРСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної ради

від «29» грудня 2017р. №204 - К

Про затвердження плану заходів
щодо запобігання корупції у
виконавчому апараті Житомирської
районної ради на 2018 рік

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», постанови Кабінету Міністрів України «Питання запобігання та виявлення корупції» від 04.09.2013р. №-706, з метою реалізації державної політики у сфері боротьби з корупцією, створення дієвої системи запобігання проявам корупції:
1. Затвердити план заходів щодо запобігання корупції у виконавчому апараті Житомирської районної ради на 2018 рік (додається).
2. Працівникам виконавчого апарату районної ради забезпечити неухильне виконання цього плану.
3. Виконавцям заходів інформувати уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції про хід виконання плану до 20 січня 2018 року.
4. Посадовим особам виконавчого апарату районної ради забезпечити своєчасне заповнення та подання до 1 квітня 2018 року декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».
5. Уповноваженій особі з питань запобігання та виявлення корупції (Садовська С.О.) ознайомити працівників виконавчого апарату районної ради

із даним розпорядженням та планом заходів щодо запобігання корупції у виконавчому апараті Житомирської районної ради на 2018 рік.
6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови районної ради Білецького О.М.

Голова районної ради                                        С.Г.Крутій

Завнатажити План Заходів на 2018р.

Ви тут: Головна Документи Розпорядження голови 204-К-2017 Про затвердження плану заходів щодо запобігання корупції у виконавчому апараті Житомирської районної ради на 2018 рік