Розпорядження голови

120-ОД-2017 Про затвердження Інструкції з діловодства у Житомирській районній раді та її виконавчому апараті

герб

У К Р А Ї Н А
ЖИТОМИРСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної ради

 

 

від «21» листопада 2017 р. №120- ОД

Про затвердження Інструкції з діловодства
у Житомирській районній раді
та її виконавчому апараті

Керуючись ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Типовою інструкцією з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 року № 1242, враховуючи вимоги окремих нормативно-правових актів щодо встановлення строків розгляду листів, звернень, запитів тощо, вимоги та норми Регламенту Житомирської районної ради 7 скликання, норми державних регламентів та стандартів на організаційно-розпорядчу документацію:

1. Затвердити Інструкцію з діловодства у Житомирській районній раді та її виконавчому апараті (далі Інструкція, що додається).

2. Заступнику голови районної ради Білецькому О.М. забезпечити впровадження Інструкції у роботу районної ради та її виконавчого апарату.

3. Зобов'язую керівників структурних підрозділів виконавчого апарату районної ради забезпечити неухильне додержання вимог та норм Інструкції усіма працівниками відповідних структурних підрозділів.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження та Інструкції покласти на заступника голови районної ради Білецького О.М.

Голова районної ради                            С.Г.Крутій

Завантажити Інструкцію

Ви тут: Головна Документи Розпорядження голови 120-ОД-2017 Про затвердження Інструкції з діловодства у Житомирській районній раді та її виконавчому апараті