РІШЕННЯ № 305 Про звернення депутатів районної ради

У К Р А Ї Н А

ЖИТОМИРСЬКА РАЙОННА РАДА

 

РІШЕННЯ № 305

(п’ятнадцята сесія шостого скликання)

 

від «27» листопада 2012 р.

 

Про звернення

депутатів районної ради

 

Заслухавши депутата районної ради Парфентієву Т.М., з метою забезпечення співпраці із міжнародним фондом VIER PFOTEN INTERNATIONAL у вирішенні питань гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин на території міста Житомира та Житомирського району, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти звернення депутатів Житомирської районної ради шостого скликання до Житомирського міського голови Дебоя В.М. (додається).

  2. Рішення і текст звернення направити Житомирському міському голові Дебою В.М.

  3. Контроль за виконанням рішення покласти на депутата районної ради Парфентієву Т.М.

 

Голова районної ради М.А.Степаненко

 

 

ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Житомирської районної ради

до Житомирського міського голови Дебоя В.М.

 

Шановний Володимире Михайловичу!

 

Ми, депутати Житомирської районної ради 6 скликання, дуже занепокоєні ситуацією у сфері поводження з безпритульними тваринами у передмісті Житомира, зокрема, на території селищ Новогуйвинське, Озерне та Гуйва Новогуйвинської селищної ради. На теперішній час у Житомирському районі у зв’язку з відсутністю коштів у районному бюджеті на будівництво притулків для утримання безпритульних тварин практично не проводяться заходи з регулювання їх чисельності гуманними методами.

Ця ситуація склалася і вцілому по Україні і станом справ по відношенню до безпритульних тварин в Україні також вкрай занепокоєна і міжнародна спільнота, яка зі свого боку надає допомогу у вигляді проведення практичних дій з безкоштовної стерилізації та вакцинації безпритульних тварин. Для цього до України направлено представників Міжнародного зоозахисного фонду «Чотири лапи».

З метою вирішення питань гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин Новогуйвинським селищним головою Житомирського району Гарбузом В.О. підписано меморандум про співробітництво між Новогуйвинською селищною радою та фондом «Чотири лапи», але враховуючи не надто велику кількість безпритульних тварин на території цієї селищної ради, фонд може проводити заходи з регулювання їх чисельності лише у контексті проведення заходів на більших об’єктах, яким і є місто Житомир.

З огляду на вище зазначене, звертаємося до Вас із проханням підписати Меморандум про співробітництво між Житомирською міською радою та фондом «Чотири лапи» (VIER PFOTEN INTERNATIONAL) щодо співпраці у вирішенні питань гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин, для забезпечення успішної реалізації даного проекту на території міста Житомира та Житомирського району.

 

 

Ухвалено на 15 (позачерговій) сесії

районної ради 6 скликання 27.11.2012р.

 

Головне меню

Ви тут: Головна Документи VI скликання Рішення сесій 15 сесія VI скликання РІШЕННЯ № 305 Про звернення депутатів районної ради