VII скликання Перелік питань на сесії

Перелік питань для розгляду на пленарному засіданні 19-ї сесії Житомирської районної ради 7 скликання 03 серпня 2018 року

1. Про звіт директора комунального закладу «Початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад «Новогуйвинська музична школа» Житомирської районної ради Поліщук В.Л.
2. Про звіт начальника управління праці та соціального захисту населення Житомирської райдержадміністрації Вакулюк Л.І.
3. Про звіт начальника відділу освіти Житомирської райдержадміністрації Давиденко С.О.
4. Про призначення директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Житомирського району Житомирської області».
5. Про внесення змін до Програми надання шефської допомоги військовим частинам на 2017 -2018 роки.
6. Про надання погодження на отримання спеціального дозволу на користування надрами.
7. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що передаються в оренду та/або перебувають у власності юридичних та фізичних осіб для різних потреб, визначених законодавством, за межами населених пунктів району.
8. Про внесення змін до переліку об'єктів, установ, організацій, підприємств спільної власності територіальних громад сіл, селищ району.
9. Про затвердження передавальних актів щодо передачі майна закладів освіти до комунальної власності Глибочицької та Оліївської сільських рад об'єднаних територіальних громади.
10. Про подання щоквартальної фінансової звітності комунальними підприємствами Житомирської районної ради.
11. Про втрату чинності Положення про комісію з питань поновлення прав реабілітованих Житомирської районної ради та рішення про її склад.
12. Про створення опорного навчального закладу «Левківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Житомирського району Житомирської області».
13. Про план роботи районної ради на ІІ півріччя 2018 року.
14. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.
15. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.
16. Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації.
17. Різне.

Ви тут: Головна Документи VII скликання Перелік питань на сесії Перелік питань для розгляду на пленарному засіданні 19-ї сесії Житомирської районної ради 7 скликання 03 серпня 2018 року