Перелік дат, пов’язаних із визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшанування пам’яті Героїв, у які рекомендовано підняття революційного прапора ОУН

Затверджено
                                                                                               
Рішення районної ради
                                                                                               від 14.03.2018р. № 580
                                                                                               зі змінами
                                                                                              рішенням районної ради
                                                                                              від 01.06.2018р. № 658

 

 

за/п

Дата

Подія

1.

1 січня

День народження голови Проводу ОУН –   Степана Бандери

2.

3 лютого

Створення ОУН

3.

5 березня

Річниця з дня смерті генерал-хорунжого, головнокомандувача УПА Романа Шухевича (жалоба)

4.

Третя неділя травня

День пам’яті жертв політичних репресій (жалоба)

5.

23 травня

Свято Героїв

6.

14 червня

День народження полковника Армії УНР, команданта УВО, першого голови Проводу українських націоналістів Євгена Коновальця

7.

30 червня

Проголошення Акту відновлення Української держави, день народження генерал-хорунжого, головнокомандувача УПА, голови Секретаріату УГВР Романа Шухевича

8.

30 липня

Створення УВО

9.

14 жовтня

День захисника України, день створення УПА

Паспорти Бюджетних програм Житомирської районної ради

Паспорт бюджетної програми на 2021 рік

Паспорт бюджетних програм на 2021 рік

Паспорт бюджетних програм станом місцевого бюджету на 2021 рік 

Паспорт бюджетних програм станом на 1 грудня 2020 року
Паспорт бюджетних програм станом на 1 листопада 2020 року

Паспорт бюджетних програм станом на 1 жовтня 2020 року
Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік

Паспорт бюджетних програм станом на 1 грудня 2019 року
Паспорт бюджетних програм станом на 1 серпня 2019 року 
Паспорт бюджетних програм станом на 1 травня 2019 року
Паспорт бюджетних програм станом на 1 березня 2019 року

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету нв 2019 рік 

Паспорти бюджетних програм станом на 1 грудня 2018 року
Паспорти бюджетних програм станом на 1 листопада 2018 року

Паспорти бюджетних програм  станом на 1 жовтня 2018 року №5

Паспорти бюджетних програм виконавчого апарату Житомирської районної ради на 2018 рік серпень 2018

Паспорти Бюджетних програм на 2018 рік

ЗВІТ про виконання Паспортів Бюджетних програм місцевого бюджету станом на 1 січня 2018 року

Паспорти Бюджетних програм на 2017 рік -2

Паспорти Бюджетних програм на 2017 рік - 1

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2017 р.

Бюджет участі в Житомирському районі

Бюджет участі – демократичний процес, який надає можливість кожному жителю Житомирського району брати участь в розподілі коштів районного бюджету через створення проектів для покращення життя в районі та/або голосування за них.
Будь-який житель району може подати проект, пов'язаний з покращенням життя в районі, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізують в рамках бюджету 2017 року.


Контактна інформація щодо пропозицій і побажаннь:
10003, м.Житомир, вул.Лесі Українки, 1, каб. №204 або 209 (2-й поверх)
За довідками звертатися за тел.:42-47-18, 42-47-12

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Рішення 8 сесії Житомирської районної ради 7 скликання №222 "Про бюджет участі (громадський бюджет) у Житомирському районі"

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Житомирською районною радою формується Координаційна рада для організації, координації впровадження та реалізації бюджету участі в Житомирському районі, яка є постійно діючим робочим органом, що організовує та координує впровадження та реалізацію бюджету участі в Житомирському районі.
Координаційна рада формується у складі не більше 10 осіб, що обираються з числа представників територіальних громад Житомирського району.
До складу Координаційної ради включаються представники територіальних громад Житомирського району (від однієї і тієї ж територіальної громади (селищної, сільської ради) лише один представник).
Координаційна рада затверджується на термін два роки, з правом внесення змін до її складу за відповідними поданнями. Припинення членства в Координаційній раді здійснюється за власним бажанням або колегіальним рішенням з можливою рекомендацією нового члена.
Пропозиції до персонального складу Координаційної ради приймаються до 10 квітня 2017 року (включно) у приміщенні Житомирської районної ради за адресою:

10003, м.Житомир, вул.Лесі Українки, 1, каб. №204 (2-й поверх).

За довідками звертатися за тел.:42-47-18, 42-47-12

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Житомирська районна рада

 РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної ради
від «17» січня 2017 р. № 3 - ОД
"Щодо формування Координаційної ради для організації, координації впровадження та реалізації бюджету участі в Житомирському районі"

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Військова служба

{jathumbnail off}

контракт maket

ЗВЕРНЕННЯ
військового комісара Житомирського об'єднаного міського військового комісаріату
до громадян м. Житомира та Житомирського району у зв'язку з призовом громадян на строкову військову службу

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!!!

Відповідно до Указу Президента України від 29 березня 2016 року №122/2016 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2016 році» з 05 травня по 30 червня 2016 року в державі проводяться заходи щодо призову на військову службу.

Незалежно від того, чи надійшла повістка, протягом 10 днів після офіційного оголошення Указу Президента України про призов на строкову військову службу, громадяни призовного віку (яким виповнилося 20 років та старші особи, які не досягли 27-річного віку) зобов'язані самостійно прибути до військових комісаріатів за місцем проживання. Неявка тягне за собою кримінальну відповідальність (в тому числі і позбавлення волі).

Відповідно до п. 7, пп. 8 рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 серпня 2014 року «Про невідкладні заходи щодо захисту України та зміцнення її обороноздатності», уведеного в дію Указом Президента України від 24 вересня 2014 року № 744 військовослужбовці строкової військової служби до виконання бойових завдань в антитерористичній операції не направлятимуться.

Військовослужбовцям гарантується одержання за рахунок держави фінансового, речового, продовольчого, медичного та інших видів забезпечення у розмірах, які визначаються Кабінетом Міністрів України.

Строки проходження військової служби:
– за умови наявності вищої освіти – 12 місяців;
– якщо вища освіта відсутня – 18 місяців.

Громадяни України, які проходять військову службу у лавах Збройних Сил України мають переваги під час вступу до вищих навчальних закладів.

Проходження військової служби дає перевагу під час працевлаштування в силові структури.

Після шести місяців служби військовослужбовець строкової військової служби, за бажанням набуває право укласти контракт та отримувати грошове забезпечення на рівні військовослужбовців військової служби за контрактом.

З повагою
Військовий комісар Житомирського обєднаного міського
військового комісаріату
полковник Андрій МАТВІЄЦЬ

ЗВЕРНЕННЯ
військового комісара Житомирського об'єднаного міського військового комісаріату
до громадян м. Житомира та Житомирського району у зв'язку з підготовчими заходами до 7 черги часткової мобілізації

Шановні Житомиряни !

Наша держава та народ України обрали шлях на побудову по-справжньому демократичної та незалежної країни. Доки існують реальні та потенційні джерела зовнішньої та внутрішньої небезпеки для країни, а також фактори, що сприяють переростанню цієї небезпеки в безпосередню військову загрозу, діяльність Збройних Сил України становить основний пріоритет. Український народ бачить, як самовіддано його захищають люди у військових одностроях. Патріоти піднялись для захисту не лише власних родин та домівок, але й всієї прекрасної мальовничої України! Наші громадяни вже переконались, що армія робить все можливе, аби захистити всіх. Від результатів діяльності Збройних Сил, від її стану буде залежати не тільки безпека особистості, але і доля нашого існування, життя на своїй землі. Так протягом минулих черг часткової мобілізації 1788 житомирян було призвано до лав Збройних Сил України. В цілому, завдяки високому патріотизму жителів нашого міста та району, чіткому усвідомленню громадянами необхідності виконання свого конституційного обов'язку, тісній співпраці органів місцевої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій та волонтерів заходи часткової мобілізації виконані були в повному обсязі, за що я особисто Вам усім щиро вдячний.
Але у зв'язку з ускладненням ситуації на сході нашої держави, втручанням Російської Федерації у внутрішні справи України, органами місцевої влади, місцевого самоврядування, Житомирським об'єднаним міським військовим комісаріатом вже проводяться підготовчі заходи по проведенню наступної черги часткової мобілізації.
У такий складний для нашої країни час я щиро сподіваюсь на свідомість Житомирян, почуття виконання свого основного обов'язку перед державою - захист її суверенітету та територіальної цілісності. Завдяки саме сьогоднішнім нашим правильним, чітким та злагодженим діям ми зможемо в майбутньому отримати самостійну, заможну, процвітаючу, а найголовніше мирну країну для щасливого життя наших дітей. Сьогодні я звертаюся до кожного військовозобов'язаного: Україна в небезпеці і тільки об'єднавшись разом ми зможемо перемогти ворога. Тому не потрібно чекати повістки з військового комісаріату, а приходьте у будь-який зручний для Вас час у військовий комісаріат. Я сподіваюсь, що завдяки Вам і Вашій безпосередній участі, наша держава і наш народ отримають довгоочікуваний мир та спокій і ми будемо жити у справді незалежній європейській державі. Висловлюю подяку свідомим громадянам, справжнім патріотам нашої держави, які самі приходять до Житомирського ОМВК і просять записати їх до війська.
Прохання до всіх громадян віднестися до заходів, які проводяться, з почуттям громадянського обов'язку. Усім військовозобов'язаним, які протягом останніх років змінювали адресу проживання і не оповіщали про це військовий комісаріат, необхідно прибути до райвійськкомату для уточнення облікових даних.
На тих військовозобов'язаних, які не з'являються за викликом у військкомат, переховуються від правоохоронних органів, чекає адміністративна та кримінальна відповідальність передбачена законодавством.
Сподіваюсь на Вашу свідомість, ми чекаємо на ВАС!

З повагою
Військовий комісар Житомирського обєднаного міського
військового комісаріату
полковник А.В. МАТВІЄЦЬ

ЗВЕРНЕННЯ
військового комісара
Житомирського об'єднаного міського військового комісаріату до громадян м. Житомира та Житомирського району у зв'язку з призовом на контрактну службу

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!!!

Контрактна служба у лавах Збройних сил України — це така ж робота, як і у вчителя чи лікаря, але особливо небезпечна та особливо важлива. Солдат-контрактник — важлива ланка складного механізму обороноздатності держави, людина, яка зробила свідомий вибір для свого майбутнього та робить великий внесок у захист Вітчизни.

Наразі головне, як показує сувора практика, – це постійна і висока готовність країни відбити напад агресора. Професія захисника Батьківщини стає затребуваною як ніколи. Шкода, ясна річ, що ми прийшли до усвідомлення такої звичайної істини після стількох втрачених молодих життів, проте краще пізно, ніж ніколи.

Вимоги до контрактників збільшились. Всі, хто йдуть на військову службу, обовязково проходять психологічний відбір за допомогою тестування. Тих, хто має високі показники, ми направляємо в Збройні Сили України. Таким чином, робимо все, щоб на контрактну службу не потрапляли випадкові люди.

Держава розуміє, що воїни, які несуть службу по захисту рідної Батьківщини, повинні отримувати соціальні гарантії за свою важку працю. Найперше це підвищення заробітної плати, яка коливається від 7 тисяч гривень — у рядового солдата до 16 тисяч — у командира бригади. А якщо контрактник служить у зоні АТО, то вона збільшується від 11 тисяч — у солдата до 20 тисяч гривень — у командира бригади, полковника. По-друге надається соціальний пакет. По-третє, безкоштовна вища освіта під час проходження контракту. Військовослужбовцеві на контракті гарантовані матеріальне відшкодування за винайняте житло, безоплатне харчування. Також можливість безоплатного лікування близьких родичів у лікувальних закладах Міністерства оборони України. І це далеко не всі можливості та переваги, які надаються контрактникам, а лише невелика їх частка.

Якщо Ти вважаєш, що здатен тримати зброю, придатний за станом здоров'я та морально-професійними якостями до військової служби – АРМІЯ ЧЕКАЄ НА ТЕБЕ! Воїне АТО, твій подвиг пам'ятають і цінують, але ворог ще не переможений – ТИ ПОТРІБЕН ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ!!!

Громадянам України, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом та службу у військовому резерві, звертатися у Житомирський об'єднаний міський військовий комісаріат за адресою: м. Житомир вул. Тараса Бульби-Боровця 21.

З повагою
Військовий комісар Житомирського обєднаного міського
військового комісаріату
полковник А.В. МАТВІЄЦЬ

10001

 

1000310004100051000610007

10002

Плани діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних актів

Плани діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних актів

 

План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів та їх перегляду на 2022 рік

 


 

2021 рік

 

№ з/п

Вид проекту

Назва проекту

Мета прийняття

Строк підготовки проектів

Відповідальний за підготовку проекту регуляторного акту

1

Рішення районної ради

Про  внесення змін до «Положення про оренду майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл та селищ району

Врегулювання та уточнення окремих норм Положення до норм чинного законодавства та організації роботи органів районної ради у сфері орендних відносин»

Липень-серпень 2021 року

Радник голови районної ради

 


 

2016 рік

№ з/п

Вид проекту

Назва проекту

Мета прийняття

Строк

підготовки проектів

Відповідальний за підготовку проекту  регуляторного акту

1

Рішення районної
ради

Про пайову участь у створенні та розвитку інженерно-транспортної
та соціальної інфраструктури
Житомирського
району

З метою залучення і використання коштів пайової участі забудовників, що здійснюють будівництво за межами населених пунктів Житомирського району,
у створенні розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Житомирського району

квітень -травень
2016 року

Виконавчий апарат районної ради

2

Рішення районної ради

Про нову редакцію Положення про оренду майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл та селищ району

Врегулювання та уточнення окремих норм Положення відповідно до норм чинного законодавства та організації роботи органів районної ради у сфері орендних відносин

травень

2016 року

Головний спеціаліст
з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл та селищ району виконавчого апарату районної ради

 

План діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних актів

 

2021 рік

№ з/п

Вид проекту

Назва проекту

Мета прийняття

Строк підготовки проектів

Відповідальний за підготовку проекту регуляторного акту

1

Рішення районної ради

Про  внесення змін до «Положення про оренду майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл та селищ району

Врегулювання та уточнення окремих норм Положення до норм чинного законодавства та організації роботи органів районної ради у сфері орендних відносин»

Липень-серпень 2021 року

Радник голови районної ради

Хід виконання програм (7 скликання)

 

Про виконання Програми соціального захисту громадян Житомирського району, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2018-2020 роки

Виконання програми соціального захисту громадян Житомирського району, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2018-2020роки за перше вівріччя

Хід виконання районної цільової програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на період 2017- 2020 років

Виконання програми соціального захисту громадян Житомирського району, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2018-2020роки

Аналітична довідка про виконання Пограми економіного і соціального розвитку Житомирського району за 2018 рік

 Інформація відділу житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення щодо використання коштів за районними програмами

Про виконання Програми протиепізоотичних заходів та боротьби з хворобами тварин в Житомирському районі на 2018 рік за інформацією Держпоживслужби в Житомирському районі від 30.01.2019 року

Про виконання Програми розвитку громадянського суспільства у Житомирському районі на 2018 рік за інформацією Житомирської райдержадміністрації 

 Про виконання Програми фінансування видатків на компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування у Житомирському районі на 2018 рік за інформацією управління праці та соціального захисту населення Житомирської РДА від 30 січня 2019 року

Про виконання Комплексної програми підтримки громадських організацій ветеранів війни, учасників бойових дій, інвалідів, ліквідаторів аварії на ЧАЕС Житомирського району на 2018 рік за інформацією ГО "Союз ліквідатори Чорнобиля" 

Про виконаня районної цільової програми протидії ВІЛ-інфекції, СНІДу на 2015-2018 роки за інформацією комунальної установи "Центральна районна лікарня" Житомирської районної ради

Про виконання програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2014-2018 роки за інформацією управління праці та соціального захисту населення Житомирської РДА

Виконання Програми надання шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України за 2018 рік від 01.02.2019 року за інформацією Житомирської райдержадміністрації

Про хід виконання програм "Територіальна оборона Житомирського району на 2017-2019 роки"  та "Забезпечення мобілізаційної підготовки Житомирського району на 2018 рік"  від 01.02.2019 року за інформацією Житомирської райдержадміністрації

Про хід виконання Програми організації харчування школярів у закладах освіти Житомирського району за 2018 рік

Про хід виконання районної Програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерорестичної операції, військовослужбовців і учасників АТО та вшанування пам'яті загиблих на 2016-2018 роки (за інформацією Житомирського міського центру зайнятості від 03.01.2019 року)

Про хід виконання районної Програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерорестичної операції, військовослужбовців і учасників АТО та вшанування пам'яті загиблих на 2016-2018 роки (за інформацією Житомирського міського центру зайнятості)

Про виконання районної Програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і учасників АТО та вшанування пам'яті загиблих на 2016-2018 роки

Про виконання районної Програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і учасників АТО та вшанування пам'яті загиблих на 2016-2018 роки (за інформаціїєю Житомирського міського центру зайнятості)

Про виконання районної Програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2016-2018 роки

 Про хід виконання Районної Програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників АТО, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам'яті загиблих на 2016-2018 роки

Про хід виконання Районної Програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників АТО, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам'яті загиблих на 2016-2018 роки

Про хід виконання Районної Програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників АТО, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам'яті загиблих на 2016-2018 роки за 1 півріччя 2018р.

11

Про виконання Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки 

Про хід виконання Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки

12

Про хід виконання Програми Профілактики злочинності в Житомирському районі на 2016-2020 роки протягом 2018 року за інформацією Житомирського міського центру зайнятості від 27.12.2018 року

Про хід виконання Програми Профілактики злочинності в Житомирському районі на 2016-2020 роки протягом 2018 року за інформацією Житомирської РДА від 09.01.2019 року

Про виконання Комплексної програми профілактики злочинності в Житомирському районі на 2011-2015 роки та  Комплексної програми профілактики злочинності в Житомирському районі на 2016-2020 роки

Довідка про стан виконання Комплексної програми профілактики злочинності у Житомирському районі за 2016 рік

Про хід виконання Комплексної програми профілактики злочинності у районі на 2016-2020 роки

Про хід виконання Комплексної програми профілактики злочинності у Житомирському районі на 2016-2020 рр. у 2017 році.

Про хід виконання Комплексної програми профілактики злочинності у районі на 2016-2020 роки (надано  Житомирським міським центром зайнятості)

Про хід виконання Комплексної програми профілактики злочинності у Житомирському районі на 2016-2020 рр. у І півріччі 2018 року.

14

Про виконання районної програми щодо забезпечення громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного харчування на 2016-2020 роки

Про стан виконання Програми щодо забезпечення громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного харчування на 2016-2020 роки

27

Про виконання комплексної програми "Молодь і родина Житомирського району" на 2017-2020 роки за інформацією Житомирського міського центру зайнятості від 08.01.2019 року

Про виконання комплексної програми "Молодь і родина Житомирського району" на 2017-2020 роки 

Про хід виконання напрямів і заходів Програми "Молодь і родина Житомирщини" на 2012-2016 роки

Про хід виконання Програми «Молодь і родина Житомирщини» на 2012-2016 роки

Про виконання програми соціального захисту громадян Житомирського району, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2018-2020 роки

Про хід виконання Програми "Територіальна оборона житомирського району на 2017-2019 роки"

Про хід виконання Програми оздоровлення Житомирського району від сказу на 2016-2020 роки

Про хід виконання районної Програми удосконалення мобілізаційної підготовки Житомирського району на 2015-2017 роки

Про виконання районної Програми надання окремих видів пільг громадянам Житомирського району на 2017 рік

Про виконання Програма фінансування видатків на компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування у Житомирському районі на 2017 рік

Про стан виконання районної комплексної Програми соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення Житомирського району на 2013-2017 роки

Про стан виконання районної цільової соціальної Програми протидії захворюванню на туберкульоз на перід 2017-2021 років

Про стан готовності агропромислового комплексу району до проведення весняно-польових робіт

Про виконання заходів районної Програми надання шефської допомоги військовим частинам А1262, А 1564, А 1586, А3358 на 2016 рік

Про виконання районної Програми по виконанню захолів Загальнодержавної програми "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на 2011-2016 роки"

Про стан виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Житомирському районі на 2015-2016 роки

Про виконання Програми розробки містобудівної документації на 2012-2016 роки

Про хід виконання районної Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2012-2016 роки

Про стан виконання районної цільової соціальної Програми протидії захворюванню на туберкульоз на період 2017-2021 років

Про стан виконання районної (комплексної) цільової соціальної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2013-2017 роки та стан соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей та молоді з особливими потребами

Щодо виконання Програми залучення інвестицій в економіку Житомирського району за 2017 рік

Про хід виконання Програми залучення інвестицій в економіку Житомирського району на 2016-2020 роки

Про стан готовності агропромислового комплексу району для проведення весняно-польових робіт 

Про районну програму поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2015-2018 роки

Про хід виконання районної Програми удосконалення мобілізаційної підготовки Житомирського району на 2015-2017 роки

Про хід виконання Програми стабілізації і розвитку агропромислового комплексу Житомирського району на 2016-2020 роки

Про виконання комплексної програми "Молодь і родина Житомирського району" (надано Житомирським міським центром зайнятості)

Про хід виконання Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки (надано відділом освіти ЖРДА)

Про хід виконання Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки (надано сектором у справах сім'ї, молоді та спорту ЖРДА)

Про хід виконання Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2016-2021 роки

 

Про хід виконання Програми стабілізації і розвитку агропромислового комплексу Житомирського району на 2016-2020 роки

Про хід виконання районної цільової Програми населення, ОСББ, ЖБК Житомирського району  щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження на 2015-2018 роки

Про виконання районної Програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військослужбовців і учасників АТО та вшанування пам'яті загиблих на 2016-2018 роки

Про хід виконання районної цільової соціальної Програми дошкільної освіти на період до 2017 року 

 

Про хід виконання Програми регулювання чисельності безпритульних тварин у Житомирському районі на 2015-2020 роки

 

Про виконання Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді в Житомирському районі на 2016-2020 роки

Про хід виконання районної Програми щодо забезпечення громадян Житомирського району, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного харчування на 2016-2020 роки

Про хід виконання Програми  стабілізації і розвитку агропромислового комплексу Житомирського району на 2016-2020 роки

Про хід виконання Комплексної програми профілактики злочинності у Житомирському районі на 2016-2020 роки ( надано управлінням праці та соціального захисту населення РДА)

 

Статистична інформація до районної Програми зайнятості населення Житомирського району на період до 2017 року

Інформація про виконання Програми зайнятості населення Житомирського району на період до 2017 року

 

 Про хід виконання Програми фінансування робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання комунальних, загального користування місцевого та державного значення автомобільних доріг у Житомирському районі на 2016-2020 роки 

Про реалізацію заходів Програми фінансування робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання комунальних, загального користування місцевого та державного значення автомобільних доріг у Житомирському районі

 

Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Житомирського району за 2016 рік

Про виконання Програми протидії захворюванню на туберкульоз до 2016 року

 

 

Про районну програму щодо забезпечення громадян, які страждають на рідкісні (орфанні захворювання), лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного харчування на 2016-2020 роки

Про хід виконання Комплексної програми профілактики злочинності у Житомирському районі на 2016-2020 роки

 

 

Про хід виконання районної цільової соціальної Програми розвитку дошкільної освіти Житомирського району на період до 2017 року

Інформація про підготовку господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2016/17 року

Про хід виконання Програми фінансування робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Житомирському районі на 2016-2020 роки

Про хід виконання районної Програми щодо забезпечення громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захорювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для среціального дієтичного харчування на 2016-2020 роки

Про хід виконання Програми фінансування робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Житомирському районі на 2016-2020 роки

Про хід виконання Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки

Про хід виконання Комплексної програми профілактики злочинності у Житомирському районі на 2016-2020 рр у І півріччі 2016 року

Про хід виконання Програми "Молодь і родина Житомирщини" на 2012 - 2016 роки

Про хід виконання Комплексної програми профілактики злочинності у Житомирському районі на 2011-2015 роки ( за інформацією Житомирського міського центру зайнятості)

Про хід виконання  комплексної Програми соціального захисту  інвалідів, ветеранів війни та  праці, пенсіонерів  та незахищених  верств населення Житомирської  району  на 2013-2017 роки

Інформація про виконання районної цільової соціальної Програми протидії захворюванню на туберкульоз на період до 2016 року

Про виконання Програми охорони навколишнього природного середовища на 2011-2015 роки

Про виконання районної Програми фінансування робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання доріг загального користування місцевого значення у Житомирському районі на 2016-2020 роки 

Інформація по виконанню “Програми оздоровлення території Житомирського району від сказу за 2009-2015 роки”.

Аналітична довідка щодо підсумків виконання Програми економічного і соціального розвитку району за І півріччя 2016 року

Про стан виконання Програми щодо виконання заходів Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на 2011-2016 роки»

Про стан виконання Програми розвитку малого і середнього підприємства у Житомирському районі на 2015-2016 рр.

Про виконання районної Програми поводження з твердими побутовими відходами на 2013-2017 роки.

Про стан виконання Програми щодо виконання заходів Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на 2011-2016 роки»

Про виконання Програми протидії захворюванню на туберкульоз на період до 2016р.

Про хід виконання Управлінням праці та соцзахисту населення Житомирською РДА Програми зайнятості населення Житомирського району на період до 2017року

Про хід виконання Житомирським міським центром занятості Програми зайнятості населення Житомирського району на період до 2017 року протягом січня-травня 2016 року

Про хід виконання районної комплексної цільової Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2013-2017 роки за 2016р.

Інформація про виконання Програми залучення інвестицій в економіку Житомирського району на 2011-2015

Інформація по виконанню Програми оздоровлення території Житомирського району від сказу на 2009-2015 роки

Про хід виконання районної комплексної Програми соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення Житомирської району на 2013-2017 роки за 2015р..

Про хід виконання Районної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз до 2016 року у Житомирському районі за 2015 рік

Звіт про виконання заходів регіональної програми протидії захворюванню на туберкульоз до 2016 року в Житомирському районі за 2015 рік

Про хід виконання Програми охорони навколишнього природного середовища на 2011-2015 роки за 2015р.

 

Про хід виконання у 2015 році  Програми зайнятості населення Житомирського району на період до 2017 року

Про хід виконання програми зайнятості населення Житомирського району на період до 2017року

Про стан готовності сільгосппідприємств Житомирського району до весняно-польових робіт 2016 року

 

Про хід виконання програми зайнятості населення Житомирського району на період до 2017року ( за інформацією Головного управління стастики у Житоирській області)

Про хід виконання Програми щодо запобігання та протидії корупції у Житомирському районі на 2013-2015 роки

Про хід виконання районних програм в галузі земельних відносин за 2014-2015 роки

Про хід виконання Районної програми зайнятості населення Житомирського району на період до 2017року за 2015р.

Про хід виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2015-2016 роки за 2015р.

Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку району    
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ХІД ВИКОНАННЯ ЗАХОДІВ ПРОГРАМИ ЕКОНОМІЧНОГО І СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ за 2015 рік  
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ХІД ВИКОНАННЯ ЗАХОДІВ ПРОГРАМИ ЕКОНОМІЧНОГО І СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ за 2014 рік

Інформація про виконання Комплексної програми профілактики злочинності у районі на 2011-2015 роки упродовж ІІ півріччя 2015 року

Графік прийому громадян депутатами районної ради 7 скликання

№ п/п ПІБ депутатів Графік прийому громадян
Дата і час прийому Місце прийому
1 Білецький Олег Миколайович щосереди 9.00 - 13.00 м. Житомир, вул. Лесі Українки,1
2 Вербило Лариса Василівна
3 Голік Тетяна Ігнатівна
4 Гребенюк Микола Миколайович
5 Гребенюк Олександр Павлович перший четвер місяця 9.00-13.00 приміщення Троянівської
с/р,  вул. Войтицького,16
6 Гречко Анатолій Кіндратович
7 Давидов Анатолій Володимирович
8 Дєньга Віктор Анатолійович
9 Журавель Геннадій Миколайович перший четвер місяця 9.00-13.00 Управління ветмедицини в Житомирському районі вул. Щорса, 56
10 Загладько Віктор Миколайович
11 Карчевський Руслан Анатолійович
12 Кліменко Валерій Миколайович другий вівторок місяця 11.00.-13.00 БУ №3 смт Озерне,
вул. Авіаційна, 57
13 Козел Василь Васильович
14 Котвицький Сергій Валерійович
15 Крутій Сергій Григорович щосереди 9.00 - 13.00 м. Житомир, вул. Лесі Українки,1 кабінет голови Житомирської районної ради
16 Литвиненко Алла Володимирівна щовіввторка              10.00-12.00 приміщення              Іванівської с/р
17 Лихотворик Анатолій Петрович
18 Медведюк Олександр Володимирович
19 Михайлов Антон Миколайович
20 Мусійчук Роман Миколайович
21 Назарчук Андрій Леонідович
22 Нижник Володимир Тимофійович
23 Оржехівський Володимир Миколайович
24 Парфентієва Тетяна Миколаївна
25 Попов Віктор Германович перший і другий вівторок місяця 
11.00-13.00
БУ №3 смт Озерне,          вул. Авіаційна, 57
26 Приставський Микола Миколайович останній четвер місяця 14.00-17.00 приміщення
Станишівської с/р,             
вул. Кооперативна,3
27 Рєбдєв Ярослав Анатолійович друга і четверта середа місяця 9.00-13.00 приміщення Тетерівської сільської обєднаної громади
28 Рожко Віталій Олександрович
29 Савенко Микола Володимирович
30 Станіславов Олександр Володимирович щосереди 9.00 - 12.00 Березівське лісництво        с.Березівка,                           вул. Європейська, 55
31 Стах Василь Миколайович
32 Томілкіна Валентина Петрівна третій вівторок місяця 9.00-18.00 БУ №3 смт Озерне,              вул. Авіаційна, 57
33 Уницький Сергій Олександрович останній четвер місяця 15.00-17.00 приміщення Луківської с/р, пров. Дитячий, 3
34 Фещук Людмила Петрівна щосереди 9.00 - 13.00 Миролюбівський ФАП,
вул. Культосвітня, 7
35 Шахова Оксана Петрівна остання пятниця місяця 16.00-17.00 приміщення Оліївської с\р, вул. Щорса, 68
36 Якімець Андрій Вікторович
№ п/п ПІБ депутатів Контактний            телефон Графік прийому громадян
Дата і час прийому Місце прийому
1 Білецький Олег Миколайович (067) 793 75 80 щосереди 9.00 - 13.00 м. Житомир, вул. Лесі Українки,1
2 Вербило Лариса Василівна (096) 714 30 20
3 Голік Тетяна Ігнатівна (097) 388 81 23
4 Гребенюк Микола Миколайович (098) 502 22 96
5 Гребенюк Олександр Павлович (097) 524 69 48 перший четвер місяця 9.00-13.00 приміщення Троянівської с/р,  вул. Войтицького,16
6 Гречко Анатолій Кіндратович (068) 936 87 73
7 Давидов Анатолій Володимирович (067) 732 94 34
8 Дєньга Віктор Анатолійович (067) 232 04 00
9 Журавель Геннадій Миколайович (067) 412 59 11 перший четвер місяця 9.00-13.00 Управління ветмедицини в Житомирському районі вул. Щорса, 56
10 Загладько Віктор Миколайович (067) 410 15 46
11 Карчевський Руслан Анатолійович (067) 412 37 50
12 Кліменко Валерій Миколайович (067) 947 76 15 другий вівторок місяця 11.00.-13.00 БУ №3 смт Озерне,               вул. Авіаційна, 57
13 Козел Василь Васильович (067) 755 52 52
14 Котвицький Сергій Валерійович (098) 012 35 36
15 Крутій Сергій Григорович (067) 688 68 66 щосереди 9.00 - 13.00 м. Житомир, вул. Лесі Українки,1 кабінет голови Житомирської районної ради
16 Литвиненко Алла Володимирівна (098) 310 68 33 щовіввторка              10.00-12.00 приміщення              Іванівської с/р
17 Лихотворик Анатолій Петрович (097) 358 82 60
18 Медведюк Олександр Володимирович (050) 313 55 12
19 Михайлов Антон Миколайович (067) 410 40 76
20 Мусійчук Роман Миколайович (098) 908 60 42
21 Назарчук Андрій Леонідович (067) 652 46 85
22 Нижник Володимир Тимофійович (097) 778 99 67
23 Оржехівський Володимир Миколайович (098) 221 72 22
24 Парфентієва Тетяна Миколаївна (067) 685 12 84
25 Попов Віктор Германович (067) 895 53 17 перший і другий вівторок місяця  11.00-13.00 БУ №3 смт Озерне,          вул. Авіаційна, 57
26 Приставський Микола Миколайович (098) 707 07 17 останній четвер місяця 14.00-17.00 приміщення Станишівської с/р,              вул. Кооперативна,3
27 Рєбдєв Ярослав Анатолійович (097) 220 49 84 друга і четверта середа місяця         9.00-13.00 приміщення Тетерівської сільської обєднаної громади
28 Рожко Віталій Олександрович (067) 910 32 76
29 Савенко Микола Володимирович (067) 928 66 52
30 Станіславов Олександр Володимирович (097) 503 77 50 щосереди 9.00 - 12.00 Березівське лісництво        с. Березівка,                           вул. Європейська, 55
31 Стах Василь Миколайович (096) 402 20 87
32 Томілкіна Валентина Петрівна (096) 361 80 06 третій вівторок місяця 9.00-18.00 БУ №3 смт Озерне,              вул. Авіаційна, 57
33 Уницький Сергій Олександрович (097) 844 52 20 останній четвер місяця 15.00-17.00 приміщення Луківської с/р, пров. Дитячий, 3
34 Фещук Людмила Петрівна (096) 343 16 01 щосереди 9.00 - 13.00 Миролюбівський ФАП, вул. Культосвітня, 7
35 Шахова Оксана Петрівна (068) 218 25 35 остання пятниця місяця 16.00-17.00 приміщення Оліївської с\р, вул. Щорса, 68
36 Якімець Андрій Вікторович (067) 250 68 44