Депутати по фракціях

Депутатські фракції, групи
та позафракційні депутати
Житомирської районної ради 7 скликання

Депутатська фракція
Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

№ 
округа

Прізвище,ім’я та по батькові депутатів, що входять до фракції

Номер ТВО
(опис меж)

1

Голова фракції:
Голік
Тетяна Ігнатівна

25
с.Сінгури

 

Члени фракції:

 

2

Рєбдєв
Ярослав Анатолійович

28
с.Перлявка, с.Тетерівка

3

Рожко
Віталій Олександрович

24
с.Садки, с.Вигода

4

Уницький
Сергій Олександрович

18
с.Лука, с.Вершина, с.Млинище

5

Лихотворик
Анатолій Петрович

4
с.Вертокиївка, с.Городище, с.Іванківці

 

 

Депутатська фракція
Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

№ п/п

Прізвище,ім’я та по батькові депутатів, що входять до фракції

Номер ТВО
(опис меж)

1

Голова фракції:
Медведюк
Олександр Володимирович

23
с.Рудня-Городище, с.Гай, с.Роздольне, с.Соснівка

 

Члени фракції:

 

2

Приставський
Микола Миколайович

27
с.Станишівка, с.Бистрі, с.Слобода-Селець

3

Якімець
Андрій Вікторович

18
с.Лука, с.Вершина, с.Млинище

4

Оржехівський
Володимир Миколайович

2
с.Василівка, с.Болярка, с.Мусіївка, с.Рудківка, с.Нова Василівка

5

Давидов
Анатолій Володимирович

16
с.Калинівка, с.Клітчин

 

Депутатська фракція
ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ"

№ п/п

Прізвище,ім’я та по батькові депутатів, що входять до фракції

Номер ТВО
(опис меж)

1

Голова фракції:

Парфентієва
Тетяна Миколаївна

Перший
кандидат

 

Члени фракції:

 

2

Вербило
Лариса Василівна

29
с.Буки, с. Нова Рудня, с.Руденька, с.Тригір’я с.Дениші, с.Михайлівка, с.Ульянівка, с.Корчак с.Катеринівка

3

Карчевський
Руслан Анатолійович

10
с.Заможне

4

Назарчук
Володимир Володимирович

31
с.Туровець, с.Грабівка, с.Кринички, с.Лісівщина, с.Мошківка

5

Нечипорук
Лариса Олексіївна

8
с.Глибочиця

6

 

7

Нижник
Володимир Тимофійович

Стасюк
Роман Володимирович

9
с.Головенка, с.Залізня

67
с.Кам’янка, с.Новоселиця

8

Фещук
Людмила Петрівна

19
с.Миролюбівка,
с.Леонівка,
с.Червоний Степок

 

 

 

Депутатська фракція
Всеукраїнської Чорнобильської Народної партії
«За добробут та соціальний захист народу»

№ п/п

Прізвище,ім’я та по батькові депутатів, що входять до фракції

Номер ТВО
(опис меж)

1

Голова фракції:

Стах
Василь Миколайович

Перший
кандидат

 

Члени фракції:

 

2

Загладько
Віктор Миколайович

17
с.Ліщин, с.Тарасівка

3

Козел
Василь Васильович

7
с.Березина, с.Гадзинка, с.Нова Вигода

4

Михайлов
Антон Миколайович

6
с.Глибочок, с.Крути

 

Депутатська фракція
Радикальної Партії Олега Ляшка

№ п/п

Прізвище,ім’я та по батькові депутатів, що входять до фракції

Номер ТВО
(опис меж)

1

Голова фракції:

Мусійчук
Роман Миколайович

Перший
кандидат

 

Члени фракції:

 

2

Гребенюк
Олександр Павлович

30
с.Троянів, с.Ставецьке

3

Гребенюк
Микола Миколайович

8
с.Глибочиця

4

Шахова
Оксана Петрівна

21
с.Оліївка, с.Піщанка, с.Світин

 

Депутатська фракція
Аграрної партії України

№ п/п

Прізвище,ім’я та по батькові депутатів, що входять до фракції

Номер ТВО
(опис меж)

1

Голова фракції:

Гречко
Анатолій Кіндратович

Перший
кандидат

 

Члени фракції:

 

2

Баранюк
Олександр Олександрович

14
с.Кодня

3

Дєньга
Віктор Анаталійович

6
с.Глибочок, с.Крути

4

Журавель
Геннадій Миколайович

15
с.Левків

 

Депутатська фракція «Опозиційний блок»

№ п/п

Прізвище,ім’я та по батькові депутатів, що входять до фракції

Номер ТВО
(опис меж)

1

Голова фракції:

Попов
Віктор Германович

36
смт Озерне - вул. Авіаційна: 3,8-38,42-44,46-47,55-6,62;
В/Ч А 1912,
В/Ч А 2038, В/Ч А 2053,
В/Ч А 1435

 

Члени фракції:

 

2

Клименко
Валерій Миколайович

Перший
кандидат

3

Томілкіна
Валентина Петрівна

34
смт Озерне – вул Авіаційна: 1-2, 4-7, 39-41, 45, 50-52, 54-54А, 60-60А, в/ч А3358, в/ч А 1724

 

Депутатська фракція
ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ
«УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»

№ п/п

Прізвище,ім’я та по батькові депутатів, що входять до фракції

Номер ТВО
(опис меж)

1

Голова фракції:

Назарчук
Андрій Леонідович

20
с.Озерянка, с.Павленківка, с.Ружки

 

Члени фракції:

 

2

Котвицький
Сергій Валерійович

Перший
кандидат

Міжфракційне депутатське  об’єднання "Рівні можливості"

1. Парфентієва Тетяна Миколаївна
2. Фещук Людмила Петрівна
3. Вербило Лариса Василівна
4. Голік Тетяна Ігнатівна
5. Нечипорук Лариса Олексіївна
6. Томілкіна Валентина Петрівна

 

Перший кандидат
Ви тут: Головна Депутатський корпус Депутатські фракції, групи та позафракційні депутати Житомирської районної ради 7 скликання