Мазур Вадим Олександрович

На даний час являється студентом Житомирського професійно – технічного училища. Старанний, працелюбний та дисциплінований хлопець.

До виконання громадських доручень ставиться сумлінно, бере активну участь у суспільних справах, не зважаючи на власний час. Добре і вчасно виконує будь-яку доручену йому справу. Захоплюється футболом, баскетболом та волейболом. Охоче вступає в контакт з оточуючими, любить працювати і відпочивати з іншими. З увагою вислоховує справедливу критику, наполегливий у виправленні своїх недоліків. Реально оцінює свої власні можливості, вибираючи завдання й справи під силу. Самостійно, без коливань приймає відповідальні рішення. Користується повагою серед товаришів.
17 січня Вадим та його друг Сергій повертались додому з магазину. Треба було йти через місцевий ставок. Підходячи до водойми, хлопці почули крик про допомогу. Незважаючи ні на що, вони одразу кинулись до місця події. Підбігши ближче, юнаки побачили червону куртку, що плавала у воді. Сам же чоловік - господар куртки – вже знаходився під водою. Знесиленими руками він із останніх сил тримався за крижину.
Сергій зняв свою куртку і, тримаючи її за один рукав, інший кинув потопаючому. Разом хлопці витягли чоловіка на поверхню. Привівши його додому, Вадим та Сергій зняли з чоловіка мокрий одяг і разом з місцевим фельдшером, яка проживала по сусідству, викликали швидку та надали чоловіку першу медичну допомогу.