Новини

Привітання голови районної ради з Днем молоді

unnamed

Шановна молодь Житомирського району та м. Житомира!

День молоді – свято особливе та унікальне, це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення, це час становлення, професійного вибору, час кохання та мрій, час планування майбутнього, це той рубіж, коли кожна маленька перемога стає запорукою великого життєвого успіху.

Молодість – фундамент всього майбутнього життя, тому важливо використати всі переваги цієї прекрасної пори: учіться, працюйте над собою, досягайте успіхів, кохайте, ризикуйте і обов'язково перемагайте! Любіть свою країну, будьте справедливими та впевненими у собі.

Сучасні і освічені, ви – сьогодення нашого району і його майбутнє. Ваша невичерпна енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі та виробництві, в науці, спорті, мистецтві, громадській та політичній діяльності. Сьогодні, як ніколи, нашій країні потрібні ваші успіхи, ваш оптимізм, віра в майбутнє і прагнення до кращого. Потрібні саме ті якості, які властиві молодості і молодим.

Бажаю усім вам міцного здоров’я, успіхів у навчанні і роботі, творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все до чого ви прагнете!

З повагою
Голова Житомирської районної ради                  Олександр Блощинський

Ви тут: Головна Привітання голови районної ради з Днем молоді