Новини

Відбулося чергове засідання постійної комісії з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку

1608299065632
1608299065641
1608299065638

15 грудня, відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку під головуванням Жилінського М.І. У роботі комісії взяли участь: голова районної ради Блощинський О.С., голова Житомирської районної державної адміністрації Ю.Оханський, заступник голови Житомирської районної державної адміністрації К. Мельник, члени постійної комісії: Сорока А.А, Уткіна А.П., Павловська Ю.Ю., Сіроватський М.Я., Павлюк Р.В., Радушинський Д.В., Поліщук В.Ю., Ковальова Н.М., Дяченко В.В.

Також у роботі комісії взяли участь голови райдержадміністрацій та керівники фінансових відділів райдержадміністрацій тих районів, питання внесення змін до бюджетів яких було включено до порядку денного комісії.

Окрім питань внесення змін до бюджетів районів комісією було розглянуто питання реорганізації районних рад, списання безнадійної заборгованості ліквідованого банку «Україна», питання затвердження районного бюджету Житомирського району на 2021 рік, та звернення голів районних рад щодо збереження за ним середньої заробітної плати на період його працевлаштування у рамках гарантій, передбачених статтею 33 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад».

        

Депутатами-членами постійної комісії було обговорено пропозиції до Регламенту Житомирської районної ради восьмого скликання, до Положення про постійні комісії Житомирської районної ради восьмого скликання та до плану роботи районної ради та постійної комісії на перше півріччя 2021 року.

Ви тут: Головна Відбулося чергове засідання постійної комісії з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку