Новини

Шановні працівники культури!

Kult-768x512

Щиро вітаю усіх вас із професійним святом – Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Українське суспільство усвідомлює, наскільки вагомою є місія працівників культури, майстрів народного мистецтва, адже ваша діяльність забезпечує духовне буття людей, сприяє об'єднанню нації, формуванню національної пам'яті й ідентичності.

Тому, у цей непростий для країни час, ми знаходимо можливості для поступального розвитку. Прикладом тому є перше місце району в обласному рейтингу основних показників соціально-економічного розвитку.

Ми не стоїмо осторонь потреб культури, адже стабільний розвиток країни і розвиток культури – взаємопов'язані процеси. Тому одним із ключових факторів соціально-економічного зростання повинна стати саме культура, фундаментом якої є народна, насамперед, сільська творчість.

Це безпосередньо стосується роботи сільських будинків культури, оскільки життя вимагає від їх працівників чіткого бачення перспективи розвитку своєї справи, генерування нових ідей та ініціативи, конкретної повсякденної роботи. Тож велика вам вдячність, клубні працівники!

Заслуговують на увагу і наші бібліотекарі, важливість роботи яких означена тим, що бібліотека на селі є одним із основних місточків в чарівний світ інформації та гуманітарних здобутків людства. Тому серед позитивних здобутків розвитку бібліотечної мережі був і залишається процес інформатизації.

Хочу подякувати всім працівникам культури району за працю, належне здійснення державної політики в галузі культури, підтримку об'єктів галузі у належному стані, та зазначити, що районна влада і надалі докладатиме зусиль для збереження у районі творчого потенціалу.

Бажаю усім вам щастя, здоров'я, благополуччя, творчого натхнення, вагомих трудових і мистецьких здобутків!

З повагою

Голова районної ради                             Сергій Крутій

 

Ви тут: Головна Шановні працівники культури!