Новини

З Днем захисника України, Днем козацтва та Покровою Пресвятої Богородиці!

pokr2

День захисника України та День українського козацтва призначено на церковне свято Покрови Пресвятої Богородиці. На Запорозькій Січі це свято було одним з найголовніших. Історія зберігає багато свідчень того, як вищою волею Пресвята Богородиця боронила наш народ, наше козацьке військо, надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом.
Це День пам'яті і пошани всіх, хто впродовж століть боровся і надалі бореться за свою землю і відстоював суверенітет України.
Впродовж останніх років наші земляки, беручи участь у бойових діях на Сході України, виявляють глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, роблять усе можливе для захисту наших громадян, відстоюють територіальну цілісність та свободу нашої держави. Українське воїнство завжди було і залишається символом мужності, незламності національного характеру, непохитності віри і духу.
Ідея козацтва щільно переплелася з історією українського народу. І сьогодні козак – це перш за все, воїн за духом, покликом серця та національною свідомістю.
У цей день всі ми підносимо щиру молитву Пресвятій Богородиці, щоб взяла під свой захист усіх наших бійців, аби кожен воїн повернувся живим до своєї родини і на нашій рідній Україні нарешті запанували мир та злагода!
Висловлюю подяку всім захисникам нашої Вітчизни, які у складі Збройних Сил України, Державної прикордонної служби, Національної гвардії України, Служби безпеки України, добровольчих батальйонів захищають територіальну цілісність України.
Бажаю нашим героям і усім жителям Житомирського району та держави мирного неба, міцного козацького здоров'я, добра, щастя, сили і незламної віри у перемогу.

Вічна пам'ять полеглим Героям!
Слава Україні!
Героям слава!

З великою шаною і повагою
Голова Житомирської районної ради                      С. КРУТІЙ

Ви тут: Головна З Днем захисника України, Днем козацтва та Покровою Пресвятої Богородиці!