Новини

Відбулося пленарне засідання позачергової 11 сесії районної ради

IMG 2501

    02 червня у сесійній залі Житомирської районної ради відбулося пленарне засідання позачергової одинадцятої сесії Житомирської районної ради 7 скликання під головуванням Крутія Сергія Григоровича. У роботі сесії взяли участь заступник голови районної ради Білецький Олег Миколайович, голова Житомирської райдержадміністрації Микитюк Сергій Михайлович, заступник голови Житомирської райдержадміністрації Козарчук Микола Петрович, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, засобів масової інформації та інші.

Перед початком сесії відбулося спільне засідання двох постійних комісій районної ради: з питань бюджету і комунальної власності та з гуманітарних питань, охорони здоров'я і соціального захисту населення. На засіданні цих комісій було погоджено проекти рішень, які були внесені до порядку денного 11 позачергової сесії районної ради.
На пленарному засіданні 11 сесії було внесено зміни до районного бюджету на 2017 рік, а саме: виділено 70 000 грн. на виконання заходів Програми соціальної підтримки сімей з онкохворими дітьми на 2016- 2020 роки, 20 000 грн. на надання разової матеріальної допомоги на кожну дитину віком до 18 років, сім'ям військовослужбовців та мобілізованих військовозобов'язаних, що беруть або брали участь в АТО, 50 000 грн. на надання матеріальної допомоги громадянам, які проживають на території Житомирського району, а також внесено ряд змін до цільового призначення коштів, виділених з районного бюджету на минулій сесії.
Окрім бюджетних питань депутатами районної ради було затверджено список представників, які будуть делеговані до складу Госпітальної ради Житомирського госпітального округу від Житомирського району.
       Додатково до порядку денного, за ініціативи депутата районної ради Оржехівського В.М. було включено питання затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду, загальною площею 6,9030 га, яка надана в оренду ПАТ «Житомирський комбінат силікатних виробів.
Наприкінці засідання голова ради Крутій С.Г. не закривав сесію районної ради, оголосивши перерву в її роботі. Дата проведення другого пленарного засідання буде повідомлена додатково.

Ви тут: Головна Відбулося пленарне засідання позачергової 11 сесії районної ради